Meytarim – חיפוש עבודה

פורטל מיתרים – מחפשים עבודה ומוצאים!

חיפוש במכוני גמילה פרטיים

תוכן עניינים

אם מעניין אתכם התחום של גמילה מהתמכרויות, ישנם בישראל כמה וכמה מכוני גמילה בהם תוכלו למצוא מקום עבודה שיעניק לכם סיפוק מקצועי וגם שכר לא מבוטל. יחד עם זאת, עבודה במסגרת מכון גמילה, כל עוד אין הכוונה לתפקידי תפעול, היא עבודה שמחייבת השכלה מקצועית רשמית בתחומי הרפואה, הפסיכולוגיה, הפסיכיאטריה, העבודה הסוציאלית, הרווחה או הטיפול בכלל. המשמעות היא שבכדי להשתלב בתפקידים משמעותיים במכוני גמילה עליכם לאחוז בתעודה רשמית באחד המקצועות הטיפוליים שבהם נעשה שימוש במכונים אלה כפי שפירטנו לעיל.

היכן נכון לחפש עבודה אצל מכוני גמילה פרטיים?

מכון גמילה הוא מקום עבודה מקצועי מאוד, שמנהל את מערך גיוס העובדים שלו בצורה מאוד מקצועית ומוקפדת. התנהלות זו נועדה להבטיח את כשירותם של העובדים המגויסים למשימה הייחודית של טיפול במטופלים מכורים בתהליכי גמילה. בהתאם לכך, אם אתם מחפשים עבודה במכוני גמילה, כנראה שלא תמצאו אותה דרך לוחות הדרושים המפורסמים בעיתונות או באינטרנט. ככלל, יהיה זה יותר נכון מבחינתכם לגשת אל המכונים השונים, להציע את עצמכם עם קורות חיים וקביעת פגישות עם הגורמים האחראים על נושא כוח האדם. ניתן גם להגיע דרך המלצות של אנשי רפואה וטיפול המחוברים למכונים הללו במסגרת עיסוקם המקצועי ביום יום.

 

מכוני גמילה מתמחים בתחומים הבאים:

  • גמילה מהימורים
  • גמילה מאלכוהול
  • התמכרות לסמים
  • התמכרות לאוננות
  • התמכרות לאלכוהול
  • גמילה מסמים
  • גמילה מסמים קלים
  • התמכרות למין
  • גמילה מפורנו

חיפוש במכוני גמילה פרטיים – במה אתם צריכים להצטייד?

לצורך חיפוש עבודה במסגרת מכון גמילה אתם רוצים להצטייד בכל התעודות המקצועיות המעידות על ההכשרה וההשכלה שרכשתם בתחום. אם אין לכם תעודות כאלה, סביר להניח שלא תוכלו להשתלב בעבודה מקצועית באף מכון, אלא רק בתפקידים תפעוליים. אם יש לכם המלצות מתפקידים קודמים, כדאי בהחלט לקחת איתכם עותק אחד מכל אחת מהן. אבל בשורה התחתונה, אתם רוצים להצטייד במיוחד ברצון אמיתי להשתלב בתחום ולהתפתח בתפקידים טיפוליים במכוני גמילה. כשכולם מציגים את אותן התעודות ואותן ההמלצות, זוהי האמביציה האישית, האחריות האישית, האופי הנוח והמוטיבציה שמכריעים את גורלם של המועמדים.

באילו תפקידים תוכלו להשתלב?

התפקידים הפתוחים בפניכם תלויים מאוד בהשכלה, בהסמכה ובהכשרה שאתם אוחזים בה. תהליך הגמילה במסגרת מכון גמילה הוא תהליך שכולל מספר פונקציות מקצועיות, שכל פונקציה מעורבת במינונים שונים לאורך התהליך ומבצעת משימות טיפול שונות. לפני שאתם ניגשים לראיון עבודה, כדאי להכיר את התהליך, את הפונקציות המקצועית הפעילות ואת המקומות בהם תוכלו אתם להשתלב. זה בהחלט יהיה מועיל עבורכם אם תפגינו ידע והבנה לקראת מה אתם הולכים ובאילו תפקידים הייתם רוצים להשתלב לאורך תהליך הגמילה.

שעון נוכחות לעובדים

שעוני נוכחות הם חלק מהותי בכל ארגון שרוצה להבטיח שעובדיו עומדים בזמנים ונוכחים בשעות העבודה. שעונים אלה הם מכשירים שבהם עובדים משתמשים כדי לתעד את זמני ההתחלה והסיום שלהם, כמו גם כל הפסקות שהם לוקחים במהלך היום. אמנם ישנם מספר סוגים של שעוני נוכחות לעובדים, אך הנפוצים שבהם הם שעוני המחץ המסורתיים ומערכות נוכחות ביומטריות

קרא עוד »

לימודי נדל"ן

לימודי נדל"ן ויתרונותיהם החיפוש אחר קריירה עלול להתגלות כלא פשוט כלל; ישנם המחפשים סיפוק, אחרים מעוניינים בהכנסה נאותה. למעשה, רוב האנשים מעוניינים במשרה אשר אליה ישמחו להתעורר בכל בוקר ומאידך, כזו שתאפשר להם לנשום בסוף החודש. אם זו הקריירה שגם אתם מחפשים, ייתכן כי עולם הנדל"ן עלה בדעתכם לא פעם, ובצדק. מדובר בענף המתפתח ללא

קרא עוד »

 איך לבחור בעל מקצוע?

בשוק יש הרבה אנשי מקצוע לבחירה. זה יכול להיות קשה למצוא את המתאים לך. ישנם גורמים רבים שיכולים לעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה. עליך להעריך את כישוריהם, הניסיון ותיק העבודות שלהם כדי לראות אם הם מתאימים לצרכים שלך. זו משימה לא פשוטה לבחור בעל מקצוע. זוהי טעות נפוצה שהדרך היחידה למצוא איש מקצוע טוב

קרא עוד »

הכל אודות חברות כוח אדם

בעידן המודרני, על אף שפע של משרות ומקורות העסקה, לא פשוט למצוא עבודה טובה ומתאימה שתספק לנו את השכר הרצוי ואת ההנאה. במקרים רבים, זה עשוי להיות תהליך מתיש במיוחד. חברת כוח אדם היא חברה שמתמחה במציאת עבודה במגוון רחב של תחומים ובהיקפי משרה שונים. לרוב, וככל שמדובר בחברה בעלת מוניטין, יש לה בלעדיות על

קרא עוד »

חיפוש עבודה בכירים

בעלי תפקידים בכירים מחליטים לעיתים להחליף קריירה או מקצוע. בנוסף, יש הרבה אנשים שמגיעים לתפקידים נחשקים אבל מגלים לאחר מכן שהם מתאימים לתחום שונה לגמרי. המאפיין המשותף לכל הבכירים הללו הוא הצורך בחיפוש עבודה שהולם את הכישורים והניסיון שלהם. עם זאת, לא קל להתמצא בתחום של חיפוש עבודה בכירים ויש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון.

קרא עוד »

חיפוש עבודה ניהול

עבודה בניהול קורצת לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים. היא מגלמת בתוכה יתרונות כמו יכולת השפעה, שכר גבוה ותנאים מועדפים וממנה ניתן להתקדם לתפקידים בכירים בארגון או בחברה. בנוסף, בתהליך חיפוש עבודה ניהול יכול להתאים למגזר הפרטי או הציבורי. השאלה היחידה היא כיצד מתקבלים לעבודה כמנהלים ומה אפשר לעשות על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה.

קרא עוד »
מודעות: