Meytarim – חיפוש עבודה

פורטל מיתרים – מחפשים עבודה ומוצאים!

חיפוש במכוני גמילה פרטיים

תוכן עניינים

אם מעניין אתכם התחום של גמילה מהתמכרויות, ישנם בישראל כמה וכמה מכוני גמילה בהם תוכלו למצוא מקום עבודה שיעניק לכם סיפוק מקצועי וגם שכר לא מבוטל. יחד עם זאת, עבודה במסגרת מכון גמילה, כל עוד אין הכוונה לתפקידי תפעול, היא עבודה שמחייבת השכלה מקצועית רשמית בתחומי הרפואה, הפסיכולוגיה, הפסיכיאטריה, העבודה הסוציאלית, הרווחה או הטיפול בכלל. המשמעות היא שבכדי להשתלב בתפקידים משמעותיים במכוני גמילה עליכם לאחוז בתעודה רשמית באחד המקצועות הטיפוליים שבהם נעשה שימוש במכונים אלה כפי שפירטנו לעיל.

היכן נכון לחפש עבודה אצל מכוני גמילה פרטיים?

מכון גמילה הוא מקום עבודה מקצועי מאוד, שמנהל את מערך גיוס העובדים שלו בצורה מאוד מקצועית ומוקפדת. התנהלות זו נועדה להבטיח את כשירותם של העובדים המגויסים למשימה הייחודית של טיפול במטופלים מכורים בתהליכי גמילה. בהתאם לכך, אם אתם מחפשים עבודה במכוני גמילה, כנראה שלא תמצאו אותה דרך לוחות הדרושים המפורסמים בעיתונות או באינטרנט. ככלל, יהיה זה יותר נכון מבחינתכם לגשת אל המכונים השונים, להציע את עצמכם עם קורות חיים וקביעת פגישות עם הגורמים האחראים על נושא כוח האדם. ניתן גם להגיע דרך המלצות של אנשי רפואה וטיפול המחוברים למכונים הללו במסגרת עיסוקם המקצועי ביום יום.

 

מכוני גמילה מתמחים בתחומים הבאים:

  • גמילה מהימורים
  • גמילה מאלכוהול
  • התמכרות לסמים
  • התמכרות לאוננות
  • התמכרות לאלכוהול
  • גמילה מסמים
  • גמילה מסמים קלים
  • התמכרות למין
  • גמילה מפורנו

חיפוש במכוני גמילה פרטיים – במה אתם צריכים להצטייד?

לצורך חיפוש עבודה במסגרת מכון גמילה אתם רוצים להצטייד בכל התעודות המקצועיות המעידות על ההכשרה וההשכלה שרכשתם בתחום. אם אין לכם תעודות כאלה, סביר להניח שלא תוכלו להשתלב בעבודה מקצועית באף מכון, אלא רק בתפקידים תפעוליים. אם יש לכם המלצות מתפקידים קודמים, כדאי בהחלט לקחת איתכם עותק אחד מכל אחת מהן. אבל בשורה התחתונה, אתם רוצים להצטייד במיוחד ברצון אמיתי להשתלב בתחום ולהתפתח בתפקידים טיפוליים במכוני גמילה. כשכולם מציגים את אותן התעודות ואותן ההמלצות, זוהי האמביציה האישית, האחריות האישית, האופי הנוח והמוטיבציה שמכריעים את גורלם של המועמדים.

באילו תפקידים תוכלו להשתלב?

התפקידים הפתוחים בפניכם תלויים מאוד בהשכלה, בהסמכה ובהכשרה שאתם אוחזים בה. תהליך הגמילה במסגרת מכון גמילה הוא תהליך שכולל מספר פונקציות מקצועיות, שכל פונקציה מעורבת במינונים שונים לאורך התהליך ומבצעת משימות טיפול שונות. לפני שאתם ניגשים לראיון עבודה, כדאי להכיר את התהליך, את הפונקציות המקצועית הפעילות ואת המקומות בהם תוכלו אתם להשתלב. זה בהחלט יהיה מועיל עבורכם אם תפגינו ידע והבנה לקראת מה אתם הולכים ובאילו תפקידים הייתם רוצים להשתלב לאורך תהליך הגמילה.

ייעוץ עסקי: מקצוע שמצריך הכשרה או ניסיון?

בזירה העסקית התחרותית כל החלטה היא חשובה, כל צעד אסטרטגי ולו הקטן ביותר מוכרח להיות מוקפד ולנבוע משורה של שיקולים שונים המבינים את התכונה הרבה המאפיינת את השוק. על קרקע פורייה זו, בה עסקים רבים נלחמים על ליבם של קהל צרכנים דומה, החל מקצוע הייעוץ העסקי לשגשג תוך שניתן למצוא מגוון רחב של יועצים ויועצות.

קרא עוד »

האם לעבודת הסמינריון יכולה להיות השפעה על מציאת עבודה?

העבודה הסמינריונית במסגרתם של הלימודים האקדמיים הינה חלק בלתי נפרד מן מחווייתם של כל סטודנט וסטודנטית ללימודי תואר ראשון. מטרתה של העבודה הסמינריונית לשקף את יכולתם של הסטודנטים לערוך מחקר עצמאי תוך נקיטת גישה ביקורתית המבקשת לבחון נושא מסוים מתוך פרספקטיבה חדשה המוסיפה על המחקר הקיים. עבודת הסמינריון נתפשת בעיני סטודנטים רבים כ'אימת התואר' תוך

קרא עוד »

האם יש עבודה במכירת מוצרי יודאיקה?

חושבים להיכנס לעולם היודאיקה ותשמישי הקדושה אבל לא בטוחים האם יש שם עבודה והאם יש כסף? תנו לנו לעזור לכם להבין מה קורה עם עולם היודאיקה ולמה דווקא עכשיו זו הזדמנות מעולה להיכנס אליו. עולם תשמישי הקדושה והיודאיקה הוא עולם ישן, לא? תשמישי קדושה ומוצרי יודאיקה הוא עולם ישן שהולך אלפי שנים עם הדת שלנו.

קרא עוד »

איך להתקבל לעבודה בשוק התעסוקה התחרותי של המאה ה-21?

שוק העבודה של ימינו מאופיין בקצב שינויים מהיר ובתחרותיות עזה. אבל למרות אתגרים לא פשוטים אלה, כשאתם מצוידים בעצות הנכונות ובחשיבה פרואקטיבית, תוכלו להפוך את הניווט בשוק התעסוקה התחרותי למסע קצת פחות מלחיץ שיוביל להצלחה. חיפוש עבודה עשוי להיות הליך קשה ומאתגר, אבל מציאת דרכים שיעזרו לכם להתבלט כמועמדים הרצויים ביותר, תעזור להגביר את הסיכויים

קרא עוד »

האם יש עבודה בבניית בתי עץ

בניית בתי עץ יכולה לספק הזדמנויות עבודה רבות לעוסקים בענף הבנייה. עץ שימש כחומר בניין במשך מאות שנים בשל הרבגוניות, הקיימות והמשיכה האסתטית שלו. להלן חקירה מעמיקה של ההיבטים השונים והזדמנויות עבודה פוטנציאליות בבניית בתי עץ. תעשיית הבנייה עדה לצמיחה מתמדת ברחבי העולם, עם ביקוש הולך וגובר לאפשרויות בנייה בנות קיימא וידידותיות לסביבה. בתי עץ

קרא עוד »

האם יש עבודה באילוף כלבים

  אילוף כלבים יכול להיות בחירת קריירה מתגמלת ומספקת עבור אנשים שיש להם תשוקה לעבוד עם כלבים ולעזור להם להתפתח לבני לוויה מתנהגים היטב וצייתנים. עם זאת, כמו כל מקצוע, זמינות העבודה באילוף כלבים יכולה להשתנות בהתאם לגורמים שונים. במאמר זה נבחן את השיקולים והגורמים הקשורים לזמינות העבודה באילוף כלבים. בשנים האחרונות גוברת ההערכה לחשיבותו

קרא עוד »
מודעות: