Meytarim – חיפוש עבודה

פורטל מיתרים – מחפשים עבודה ומוצאים!

עבודה בנדל"ן

תוכן עניינים

חיפוש עבודה בנדל"ן ואיך למצוא נכסים מניבים למכירה ללקוחות?

מתווך הוא למעשה איש מכירות של נכסי נדל"ן ואת זה חייב לדעת כל אדם שמעוניין להיכנס לתחום. זה נכון שאנשים שמחפשים דירה להשכרה או לקנייה, נמצאים בדרך כלל במצב של בשלות להכניס את היד לכיס ולסגור עסקה על הנכס שמתאים להם, אבל ישנם מקרים רבים מאוד בהם הדברים אינם ברורים ויכולת המכירה של המתווך היא שעושה את ההבדל בין עוד לקוח שמתעניין ובין עסקה סגורה. אבל אחרי שהפכתם למתווכים, כעת עליכם למצוא עבודה בתחום או במילים אחרות, למצוא נכסים שאתם יכולים לייצג את הבעלים שלהם ולהציע אותם ללקוחות פוטנציאליים. בהיבט זה אתם יכולים להתמחות בתחום מאוד אטרקטיבי וצומח של נכסים מניבים למכירה.

עבודה בנדל"ן – מה זה בעצם נכסים מניבים למכירה?

נכס מניב הוא נכס שמשקיעים סכום גדול בקנייתו ולאחר מכן נהנים מהכנסה פאסיבית רציפה לאורך זמן. עבודה בנדל"ן והשקעות בנדל"ן מדובר בעיקר ברכישת דירה והשכרתה לאורך שנים. תחילה עליכם לקנות את הדירה בהשקעה גדולה, ולאחר מכן תוכלו להשכיר אותה וליהנות מהכנסה פאסיבית מדי חודש בחודשו. היתרון הוא שהנכס שלכם שומר ואף מעלה בערכו כך שאתם נהנים גם מההכנסות הפאסיביות וגם מהאפשרות למכור את הנכס בתום תקופה מסוימת ולהחזיר לעצמכם את ההשקעה הראשונית שעשיתם בנכס.

מה הופך את התחום לאטרקטיבי כל כך בשוק הנדל"ן?

בדיוק התנאים האלה של נכס שמניב הכנסה פאסיבית ושומר ואף מעלה בערכו, הופכים את התחום של נכסים מניבים למכירה לתחום אטרקטיבי מאוד בעיני משקיעי נדל"ן. אותם משקיעים נעזרים בדרך כלל במתווכים על מנת למצוא נכסים פוטנציאליים לבחינה והיכולת שלכם להסביר למשקיע את ערך הנכס הספציפי והאופן בו הוא יכול לתרום לתשואה שלו, היא יכולת קריטית שאתם חייבים לאחוז בה.

איך מוצאים נכסים מניבים למכירה?

דבר חשוב ומרכזי שתלמדו במסגרת עבודתכם כמתווכים הוא שאין קיצורי דרך וישנן פעולות רבות שדורשות מכם פשוט מאוד כיתות רגליים ועבודה סיזיפית על הפרטים הקטנים. זוהי ההתנהלות האופיינית לכל מתווך מצליח, לפחות בשנים הראשונות שלו בתחום. בהמשך הדרך יכול המוניטין לעשות עבורכם את העבודה, אבל בשלב ראשוני זה תצטרכו לעשות אותה בעצמכם ובאמצעות רגליכם. את הדברים האלה אנחנו אומרים מראש מכיוון שאחת הדרכים הטובות ביותר למציאת נכסים בכלל וכמובן נכסים מניבים למכירה בפרט היא פשוט לחפש אותם בניין בניין, מבנה מבנה באזור הפעילות שלכם. הכינו עלונים ופזרו אותם בשכונה, שבו עם אנשים, בררו, עיינו בלוחות הנדל"ן באזור, התקשרו לאנשים והציעו את שירותיכם. לעולם אינכם יכולים לדעת מהיכן תגיע העסקה הבאה.

שעון נוכחות לעובדים

שעוני נוכחות הם חלק מהותי בכל ארגון שרוצה להבטיח שעובדיו עומדים בזמנים ונוכחים בשעות העבודה. שעונים אלה הם מכשירים שבהם עובדים משתמשים כדי לתעד את זמני ההתחלה והסיום שלהם, כמו גם כל הפסקות שהם לוקחים במהלך היום. אמנם ישנם מספר סוגים של שעוני נוכחות לעובדים, אך הנפוצים שבהם הם שעוני המחץ המסורתיים ומערכות נוכחות ביומטריות

קרא עוד »

לימודי נדל"ן

לימודי נדל"ן ויתרונותיהם החיפוש אחר קריירה עלול להתגלות כלא פשוט כלל; ישנם המחפשים סיפוק, אחרים מעוניינים בהכנסה נאותה. למעשה, רוב האנשים מעוניינים במשרה אשר אליה ישמחו להתעורר בכל בוקר ומאידך, כזו שתאפשר להם לנשום בסוף החודש. אם זו הקריירה שגם אתם מחפשים, ייתכן כי עולם הנדל"ן עלה בדעתכם לא פעם, ובצדק. מדובר בענף המתפתח ללא

קרא עוד »

 איך לבחור בעל מקצוע?

בשוק יש הרבה אנשי מקצוע לבחירה. זה יכול להיות קשה למצוא את המתאים לך. ישנם גורמים רבים שיכולים לעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה. עליך להעריך את כישוריהם, הניסיון ותיק העבודות שלהם כדי לראות אם הם מתאימים לצרכים שלך. זו משימה לא פשוטה לבחור בעל מקצוע. זוהי טעות נפוצה שהדרך היחידה למצוא איש מקצוע טוב

קרא עוד »

הכל אודות חברות כוח אדם

בעידן המודרני, על אף שפע של משרות ומקורות העסקה, לא פשוט למצוא עבודה טובה ומתאימה שתספק לנו את השכר הרצוי ואת ההנאה. במקרים רבים, זה עשוי להיות תהליך מתיש במיוחד. חברת כוח אדם היא חברה שמתמחה במציאת עבודה במגוון רחב של תחומים ובהיקפי משרה שונים. לרוב, וככל שמדובר בחברה בעלת מוניטין, יש לה בלעדיות על

קרא עוד »

חיפוש עבודה בכירים

בעלי תפקידים בכירים מחליטים לעיתים להחליף קריירה או מקצוע. בנוסף, יש הרבה אנשים שמגיעים לתפקידים נחשקים אבל מגלים לאחר מכן שהם מתאימים לתחום שונה לגמרי. המאפיין המשותף לכל הבכירים הללו הוא הצורך בחיפוש עבודה שהולם את הכישורים והניסיון שלהם. עם זאת, לא קל להתמצא בתחום של חיפוש עבודה בכירים ויש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון.

קרא עוד »

חיפוש עבודה ניהול

עבודה בניהול קורצת לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים. היא מגלמת בתוכה יתרונות כמו יכולת השפעה, שכר גבוה ותנאים מועדפים וממנה ניתן להתקדם לתפקידים בכירים בארגון או בחברה. בנוסף, בתהליך חיפוש עבודה ניהול יכול להתאים למגזר הפרטי או הציבורי. השאלה היחידה היא כיצד מתקבלים לעבודה כמנהלים ומה אפשר לעשות על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה.

קרא עוד »
מודעות: