Meytarim – חיפוש עבודה

פורטל מיתרים – מחפשים עבודה ומוצאים!

עבודות זגגות

תוכן עניינים

עבודה בתור זגג

יש לא מעט עבודות מעניינות שלא תמיד אנו חושבים לעסוק בהם וזגגות היא ללא ספק אחת מהן. מי חלם להיות זגג? כנראה שאך אחד, ולא סתם אומרים שהמקצוע הזה עובר בתורשה הרי רק כשחיים את התחום מאבא או אימא מבינים מה בדיוק העבודה ועד כמה זהירה היא. מי צריך אותה והאם זה רווחי? זה הזמן לגלות.

עבודות זכוכית ששינו את העולם

עבודות זכוכית אולי נתפשות בעיניכם כדבר מאוד יוקרתי שאפשר למצוא רק  במשרדי הייטק גדולים ויוקרתיים אך למעש גם אצלכם בבית יש לא מעט פריטי זכוכית שעשו זגגים. שולחן אוכל, שולחן לגינה או למרפסת, ויטרינה, שידה וגם המקלחונים שיש בבתים רבים בישראל, כולם תוצר של זגגות איכותית. הזגג עובד קשה מאוד כדי לייצר את העבודות הכי איכותיות שיש ורוב עבודות הזכוכית מיוצרות בדיוק רב כאשר מדובר לעתים על הזמנה אישית מה שמחייב הבנה של רצונות הלקוח.

עבודות זגגות: דברים שחשוב לדעת

  • עבודה בתור זגג יכולה להיות כללית מאוד לעבודות זכוכית שונות או לתחום אחד ספציפי. למשל, יש זגגים שמתעסקים בעיקר בחלונות או במקלחונים בעוד יש מקומות אחרים שמספקים שירותים כלליים לכל מה שתרצו בהתאמה לכל רהיט שיש או זכוכית במוצר נפרד, לעתים לנוי. עבודות אלו יכולות להיות בהתאמה אישית או ביחד עם חברת רהיטים וכולה.
  • עבודה בתור זגג יכולה להיות במקום מסודר בתוך חברה או כעצמאי. בדרך כלל אנשים רוכשים ניסיון במקומות עבודה מוסדרים כמו למשל בחברות רהיטים, בחברות מקלחונים, חברת חלונות או חברות זכוכית גדולות, ולאחר מכן חלק שוקלים לפתוח בית מלאכה משלהם.
  • עבודה בתור זגג יכולה להיות רווחית מאוד אם אתם טובים במה שאתם עושים. הביקוש לעבודות זכוכית הולך וגדל כי עוד ועוד אנשים מעוניינים בעיצובים יוקרתיים לבית ולעסק.

איך אפשר ללמוד זגגות?

יש כמה קורסים שיכולים להכשיר אתכם בתור זגגים כך שגם תהיה לכם תעודת הסמכה מתאימה וגם תוכלו להבין דבר או שניים על התחום מבחינת עבודה, שכר וכולה. אסור לשכוח כי בסופו של דבר תצטרכו לתת לניסיון ללמד אתכם וכמו כל בעל מלאכה אחר, הכישורים שלכם הם אלו שיקבעו.

ייעוץ עסקי: מקצוע שמצריך הכשרה או ניסיון?

בזירה העסקית התחרותית כל החלטה היא חשובה, כל צעד אסטרטגי ולו הקטן ביותר מוכרח להיות מוקפד ולנבוע משורה של שיקולים שונים המבינים את התכונה הרבה המאפיינת את השוק. על קרקע פורייה זו, בה עסקים רבים נלחמים על ליבם של קהל צרכנים דומה, החל מקצוע הייעוץ העסקי לשגשג תוך שניתן למצוא מגוון רחב של יועצים ויועצות.

קרא עוד »

האם לעבודת הסמינריון יכולה להיות השפעה על מציאת עבודה?

העבודה הסמינריונית במסגרתם של הלימודים האקדמיים הינה חלק בלתי נפרד מן מחווייתם של כל סטודנט וסטודנטית ללימודי תואר ראשון. מטרתה של העבודה הסמינריונית לשקף את יכולתם של הסטודנטים לערוך מחקר עצמאי תוך נקיטת גישה ביקורתית המבקשת לבחון נושא מסוים מתוך פרספקטיבה חדשה המוסיפה על המחקר הקיים. עבודת הסמינריון נתפשת בעיני סטודנטים רבים כ'אימת התואר' תוך

קרא עוד »

האם יש עבודה במכירת מוצרי יודאיקה?

חושבים להיכנס לעולם היודאיקה ותשמישי הקדושה אבל לא בטוחים האם יש שם עבודה והאם יש כסף? תנו לנו לעזור לכם להבין מה קורה עם עולם היודאיקה ולמה דווקא עכשיו זו הזדמנות מעולה להיכנס אליו. עולם תשמישי הקדושה והיודאיקה הוא עולם ישן, לא? תשמישי קדושה ומוצרי יודאיקה הוא עולם ישן שהולך אלפי שנים עם הדת שלנו.

קרא עוד »

איך להתקבל לעבודה בשוק התעסוקה התחרותי של המאה ה-21?

שוק העבודה של ימינו מאופיין בקצב שינויים מהיר ובתחרותיות עזה. אבל למרות אתגרים לא פשוטים אלה, כשאתם מצוידים בעצות הנכונות ובחשיבה פרואקטיבית, תוכלו להפוך את הניווט בשוק התעסוקה התחרותי למסע קצת פחות מלחיץ שיוביל להצלחה. חיפוש עבודה עשוי להיות הליך קשה ומאתגר, אבל מציאת דרכים שיעזרו לכם להתבלט כמועמדים הרצויים ביותר, תעזור להגביר את הסיכויים

קרא עוד »

האם יש עבודה בבניית בתי עץ

בניית בתי עץ יכולה לספק הזדמנויות עבודה רבות לעוסקים בענף הבנייה. עץ שימש כחומר בניין במשך מאות שנים בשל הרבגוניות, הקיימות והמשיכה האסתטית שלו. להלן חקירה מעמיקה של ההיבטים השונים והזדמנויות עבודה פוטנציאליות בבניית בתי עץ. תעשיית הבנייה עדה לצמיחה מתמדת ברחבי העולם, עם ביקוש הולך וגובר לאפשרויות בנייה בנות קיימא וידידותיות לסביבה. בתי עץ

קרא עוד »

האם יש עבודה באילוף כלבים

  אילוף כלבים יכול להיות בחירת קריירה מתגמלת ומספקת עבור אנשים שיש להם תשוקה לעבוד עם כלבים ולעזור להם להתפתח לבני לוויה מתנהגים היטב וצייתנים. עם זאת, כמו כל מקצוע, זמינות העבודה באילוף כלבים יכולה להשתנות בהתאם לגורמים שונים. במאמר זה נבחן את השיקולים והגורמים הקשורים לזמינות העבודה באילוף כלבים. בשנים האחרונות גוברת ההערכה לחשיבותו

קרא עוד »
מודעות: