Meytarim – חיפוש עבודה

פורטל מיתרים – מחפשים עבודה ומוצאים!

חיפוש עבודה משרת אם

תוכן עניינים

משרת אם מתאפיינת במספר נמוך יותר של שעות עבודה. הדרישה למספר נמוך של שעות וימים עולה בקנה אחד עם הצרכים של אימהות, ועם השאיפה שלהן לבלות יותר זמן עם המשפחה והילדים. כמו כן, האפשרות של חיפוש עבודה משרת אם קורצת לעיתים גם לגברים. יש כיום שוויון בכל הנוגע להעסקת הורים וגברים ונשים כאחד יכולים למצוא משרה שעולה בקנה אחד עם הציפיות שלהם.

איך מחפשים עבודה במשרת אם?

התנאי היחיד לניצול היתרונות של משרת אם היא למצוא תפקיד שהולם את כישורי המועמדים ואת היכולת המקצועית שלהם. הנה כמה דרכים לעשות את זה:

א. לוחות דרושים ואתרי אינטרנט – חיפוש עבודה משרת אם דרך לוחות דרושים ואתרי אינטרנט מוכיח את עצמו מכמה סיבות. קודם כל, אפשר לחפש עבודה דרך אתרי האינטרנט בלי שום סוג של ניסיון קודם וגם בלוחות הדרושים המודפסים יש מגוון רחב של הצעות אטרקטיביות. שנית, מודעות הדרושים מתעדכנות בזמן אמת וניתן לסנן לפי אזור מגורים, תחומים, חברות ועוד.

ב. חברות כוח אדם – חברות כוח אדם מזהות את הפוטנציאל של הורים ככוח עבודה ולכן הן מציעות מסלול נוח של חיפוש עבודה משרת אם. האינטרס של חברת כוח האדם הוא לגייס את העובד שמתאים לצרכי המעסיק, לכן נציגי החברה לוקחים על עצמם את כל הנושא של איתור משרות ויצירת קשר עם מעסיקים רלוונטיים.

ג. גופים רשמיים – יש גם גופים פרטיים וממשלתיים שמציעים סיוע בתהליך של חיפוש עבודה משרת אם לנשים וגברים כאחד. גופים אלו מקבלים פניות מהמעסיקים והם אחראיים על יצירת קשר עם המועמדים. ניתן לקבל הפניה לגופים רשמיים שמתמחים במשרות להורים דרך המוסד לביטוח לאומי, לשכת התעסוקה ועוד.

חיפוש משרה בהתאם לציפיות

העובדה שמדובר במשרת אם לא אמורה לבוא על חשבון אפשרויות הקידום, השכר והתנאים. רצוי למצוא משרה שמתאימה לכישורים של המועמד ולא להתבייש לסנן בין האופציות שעל הפרק. אפשר גם לקבל המלצות מאנשים שכבר השתלבו במשרות להורים ולהתייעץ עם חברים, קרובים ובני משפחה בעלי ניסיון קודם.

שעון נוכחות לעובדים

שעוני נוכחות הם חלק מהותי בכל ארגון שרוצה להבטיח שעובדיו עומדים בזמנים ונוכחים בשעות העבודה. שעונים אלה הם מכשירים שבהם עובדים משתמשים כדי לתעד את זמני ההתחלה והסיום שלהם, כמו גם כל הפסקות שהם לוקחים במהלך היום. אמנם ישנם מספר סוגים של שעוני נוכחות לעובדים, אך הנפוצים שבהם הם שעוני המחץ המסורתיים ומערכות נוכחות ביומטריות

קרא עוד »

לימודי נדל"ן

לימודי נדל"ן ויתרונותיהם החיפוש אחר קריירה עלול להתגלות כלא פשוט כלל; ישנם המחפשים סיפוק, אחרים מעוניינים בהכנסה נאותה. למעשה, רוב האנשים מעוניינים במשרה אשר אליה ישמחו להתעורר בכל בוקר ומאידך, כזו שתאפשר להם לנשום בסוף החודש. אם זו הקריירה שגם אתם מחפשים, ייתכן כי עולם הנדל"ן עלה בדעתכם לא פעם, ובצדק. מדובר בענף המתפתח ללא

קרא עוד »

 איך לבחור בעל מקצוע?

בשוק יש הרבה אנשי מקצוע לבחירה. זה יכול להיות קשה למצוא את המתאים לך. ישנם גורמים רבים שיכולים לעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה. עליך להעריך את כישוריהם, הניסיון ותיק העבודות שלהם כדי לראות אם הם מתאימים לצרכים שלך. זו משימה לא פשוטה לבחור בעל מקצוע. זוהי טעות נפוצה שהדרך היחידה למצוא איש מקצוע טוב

קרא עוד »

הכל אודות חברות כוח אדם

בעידן המודרני, על אף שפע של משרות ומקורות העסקה, לא פשוט למצוא עבודה טובה ומתאימה שתספק לנו את השכר הרצוי ואת ההנאה. במקרים רבים, זה עשוי להיות תהליך מתיש במיוחד. חברת כוח אדם היא חברה שמתמחה במציאת עבודה במגוון רחב של תחומים ובהיקפי משרה שונים. לרוב, וככל שמדובר בחברה בעלת מוניטין, יש לה בלעדיות על

קרא עוד »

חיפוש עבודה בכירים

בעלי תפקידים בכירים מחליטים לעיתים להחליף קריירה או מקצוע. בנוסף, יש הרבה אנשים שמגיעים לתפקידים נחשקים אבל מגלים לאחר מכן שהם מתאימים לתחום שונה לגמרי. המאפיין המשותף לכל הבכירים הללו הוא הצורך בחיפוש עבודה שהולם את הכישורים והניסיון שלהם. עם זאת, לא קל להתמצא בתחום של חיפוש עבודה בכירים ויש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון.

קרא עוד »

חיפוש עבודה ניהול

עבודה בניהול קורצת לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים. היא מגלמת בתוכה יתרונות כמו יכולת השפעה, שכר גבוה ותנאים מועדפים וממנה ניתן להתקדם לתפקידים בכירים בארגון או בחברה. בנוסף, בתהליך חיפוש עבודה ניהול יכול להתאים למגזר הפרטי או הציבורי. השאלה היחידה היא כיצד מתקבלים לעבודה כמנהלים ומה אפשר לעשות על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה.

קרא עוד »
מודעות: