Meytarim – חיפוש עבודה

פורטל מיתרים – מחפשים עבודה ומוצאים!

חיפוש עבודה לחיילים משוחררים

תוכן עניינים

חיילים משוחררים בדרך כלל רוצים למצוא עבודה מיד אחרי שהם יוצאים מהבקו"ם. הסיבה לכך היא שרוב החיילים המשוחררים מתכננים לנסוע לחו"ל, להתחיל ללמוד או לעזוב את דירת ההורים, ולכן הם זקוקים לסכום כסף משמעותי. כמו כן, הפיקדון והמענק שמחכים לחיילים המשוחררים טובים להוצאה חד פעמית בלבד והם לא מבטיחים הכנסה קבועה.

דרכים לחפש עבודה

יש כמה דרכים שבהן חיילים משוחררים יכולים לחפש עבודה:

א. האגף והקרן להכוונת חיילים משוחררים – כדאי להתייעץ עם נציגי היחידה והקרן להכוונת חיילים משוחררים במשרד הביטחון לפני שמתחילים לחפש עבודה. חלק מהחיילים יכולים לעשות את זה עוד בשבועות שלפני השחרור, בעוד אחרים יצטרכו להמתין לשחרור עצמו. היתרון של הלשכה הוא חשיפה לסוגים שונים של עבודות והקלה על ההשוואה בין האפשרויות שעל הפרק.

ב. אתרי אינטרנט – חיפוש עבודה לחיילים משוחררים דרך האינטרנט היא עדיין השיטה הנפוצה ביותר. באתרי האינטרנט ניתן להתעדכן לעיתים קרובות לגבי עבודות זמינות, לבדוק מה השכר הממוצע בכל תחום ולקבל המלצות מחברים, קרובים ובני משפחה.

ג. עבודות מועדפות – עוד דרך למצוא עבודה לחיילים משוחררים ולהפיק ממנה מקסימום תועלת היא להתמקד בעבודות מועדפות. אפשר לפנות למעסיקים דרך הלשכה להכוונת חיילים משוחררים או ישירות באתרי האינטרנט, אך כדאי קודם כל לוודא שאכן מדובר בעבודה מועדפת.

תזמון נכון של חיפוש עבודה

אין חוק שמונע מחיילים לחפש עבודה במהלך חופשת השחרור או אפילו השירות הצבאי. כל עוד הם לא מתחילים לעבוד בפועל ולקבל משכורת, שום דבר לא אמור למנוע מהם לנצל את התקופה הזו על מנת לחסוך זמן יקר בעתיד. כמו כן, חיילים משוחררים יכולים להיעזר בהוריהם או בבני משפחה אחרים על מנת להתחיל לאיסוף מידע על עבודות זמינות.

שימוש בניסיון הצבאי

יש מקרים שבהם ניתן לבצע את התהליך של חיפוש עבודה לחיילים משוחררים תוך ניצול הניסיון הצבאי. זה בולט בעיקר בעבודות בתחום האבטחה, שבהן חיילים משוחררים מקבלים יתרון בגלל ההכשרה שלהם כרובאים. גם את הנושא הזה כדאי לבדוק לפני שמחפשים עבודה ומשווים משכורות.

הדרך למציאת עבודה מושלמת לסטודנטים – הצעות משתלמות

כיום, סטודנטים מאוד מתקשים במציאת עבודה שתאפשר להם להתפרנס בצורה יציבה וגם בנוסף לממן את הוצאות הלימודים. הקושי הגדול בהם הסטודנטים נתקלים הוא הקושי בלמצוא משרה שגם תתאים להם ללוחות הזמנים הצפופים הכלולים לימודים, שיעורים תקופות מבחנים ועוד. וגם משרה בעלת תנאים ושכר טוב שלא נדרשים בה לניסיון קודם.   וכך לרוב מוצאים את עצמם הסטודנטים

קרא עוד »

ייעוץ עסקי: מקצוע שמצריך הכשרה או ניסיון?

בזירה העסקית התחרותית כל החלטה היא חשובה, כל צעד אסטרטגי ולו הקטן ביותר מוכרח להיות מוקפד ולנבוע משורה של שיקולים שונים המבינים את התכונה הרבה המאפיינת את השוק. על קרקע פורייה זו, בה עסקים רבים נלחמים על ליבם של קהל צרכנים דומה, החל מקצוע הייעוץ העסקי לשגשג תוך שניתן למצוא מגוון רחב של יועצים ויועצות.

קרא עוד »

האם לעבודת הסמינריון יכולה להיות השפעה על מציאת עבודה?

העבודה הסמינריונית במסגרתם של הלימודים האקדמיים הינה חלק בלתי נפרד מן מחווייתם של כל סטודנט וסטודנטית ללימודי תואר ראשון. מטרתה של העבודה הסמינריונית לשקף את יכולתם של הסטודנטים לערוך מחקר עצמאי תוך נקיטת גישה ביקורתית המבקשת לבחון נושא מסוים מתוך פרספקטיבה חדשה המוסיפה על המחקר הקיים. עבודת הסמינריון נתפשת בעיני סטודנטים רבים כ'אימת התואר' תוך

קרא עוד »

האם יש עבודה במכירת מוצרי יודאיקה?

חושבים להיכנס לעולם היודאיקה ותשמישי הקדושה אבל לא בטוחים האם יש שם עבודה והאם יש כסף? תנו לנו לעזור לכם להבין מה קורה עם עולם היודאיקה ולמה דווקא עכשיו זו הזדמנות מעולה להיכנס אליו. עולם תשמישי הקדושה והיודאיקה הוא עולם ישן, לא? תשמישי קדושה ומוצרי יודאיקה הוא עולם ישן שהולך אלפי שנים עם הדת שלנו.

קרא עוד »

איך להתקבל לעבודה בשוק התעסוקה התחרותי של המאה ה-21?

שוק העבודה של ימינו מאופיין בקצב שינויים מהיר ובתחרותיות עזה. אבל למרות אתגרים לא פשוטים אלה, כשאתם מצוידים בעצות הנכונות ובחשיבה פרואקטיבית, תוכלו להפוך את הניווט בשוק התעסוקה התחרותי למסע קצת פחות מלחיץ שיוביל להצלחה. חיפוש עבודה עשוי להיות הליך קשה ומאתגר, אבל מציאת דרכים שיעזרו לכם להתבלט כמועמדים הרצויים ביותר, תעזור להגביר את הסיכויים

קרא עוד »

האם יש עבודה בבניית בתי עץ

בניית בתי עץ יכולה לספק הזדמנויות עבודה רבות לעוסקים בענף הבנייה. עץ שימש כחומר בניין במשך מאות שנים בשל הרבגוניות, הקיימות והמשיכה האסתטית שלו. להלן חקירה מעמיקה של ההיבטים השונים והזדמנויות עבודה פוטנציאליות בבניית בתי עץ. תעשיית הבנייה עדה לצמיחה מתמדת ברחבי העולם, עם ביקוש הולך וגובר לאפשרויות בנייה בנות קיימא וידידותיות לסביבה. בתי עץ

קרא עוד »
מודעות: