Meytarim – חיפוש עבודה

פורטל מיתרים – מחפשים עבודה ומוצאים!

חיפוש עבודה לחיילים משוחררים

תוכן עניינים

חיילים משוחררים בדרך כלל רוצים למצוא עבודה מיד אחרי שהם יוצאים מהבקו"ם. הסיבה לכך היא שרוב החיילים המשוחררים מתכננים לנסוע לחו"ל, להתחיל ללמוד או לעזוב את דירת ההורים, ולכן הם זקוקים לסכום כסף משמעותי. כמו כן, הפיקדון והמענק שמחכים לחיילים המשוחררים טובים להוצאה חד פעמית בלבד והם לא מבטיחים הכנסה קבועה.

דרכים לחפש עבודה

יש כמה דרכים שבהן חיילים משוחררים יכולים לחפש עבודה:

א. האגף והקרן להכוונת חיילים משוחררים – כדאי להתייעץ עם נציגי היחידה והקרן להכוונת חיילים משוחררים במשרד הביטחון לפני שמתחילים לחפש עבודה. חלק מהחיילים יכולים לעשות את זה עוד בשבועות שלפני השחרור, בעוד אחרים יצטרכו להמתין לשחרור עצמו. היתרון של הלשכה הוא חשיפה לסוגים שונים של עבודות והקלה על ההשוואה בין האפשרויות שעל הפרק.

ב. אתרי אינטרנט – חיפוש עבודה לחיילים משוחררים דרך האינטרנט היא עדיין השיטה הנפוצה ביותר. באתרי האינטרנט ניתן להתעדכן לעיתים קרובות לגבי עבודות זמינות, לבדוק מה השכר הממוצע בכל תחום ולקבל המלצות מחברים, קרובים ובני משפחה.

ג. עבודות מועדפות – עוד דרך למצוא עבודה לחיילים משוחררים ולהפיק ממנה מקסימום תועלת היא להתמקד בעבודות מועדפות. אפשר לפנות למעסיקים דרך הלשכה להכוונת חיילים משוחררים או ישירות באתרי האינטרנט, אך כדאי קודם כל לוודא שאכן מדובר בעבודה מועדפת.

תזמון נכון של חיפוש עבודה

אין חוק שמונע מחיילים לחפש עבודה במהלך חופשת השחרור או אפילו השירות הצבאי. כל עוד הם לא מתחילים לעבוד בפועל ולקבל משכורת, שום דבר לא אמור למנוע מהם לנצל את התקופה הזו על מנת לחסוך זמן יקר בעתיד. כמו כן, חיילים משוחררים יכולים להיעזר בהוריהם או בבני משפחה אחרים על מנת להתחיל לאיסוף מידע על עבודות זמינות.

שימוש בניסיון הצבאי

יש מקרים שבהם ניתן לבצע את התהליך של חיפוש עבודה לחיילים משוחררים תוך ניצול הניסיון הצבאי. זה בולט בעיקר בעבודות בתחום האבטחה, שבהן חיילים משוחררים מקבלים יתרון בגלל ההכשרה שלהם כרובאים. גם את הנושא הזה כדאי לבדוק לפני שמחפשים עבודה ומשווים משכורות.

לימודי נדל"ן

לימודי נדל"ן ויתרונותיהם החיפוש אחר קריירה עלול להתגלות כלא פשוט כלל; ישנם המחפשים סיפוק, אחרים מעוניינים בהכנסה נאותה. למעשה, רוב האנשים מעוניינים במשרה אשר אליה ישמחו להתעורר בכל בוקר ומאידך, כזו שתאפשר להם לנשום בסוף החודש. אם זו הקריירה שגם אתם מחפשים, ייתכן כי עולם הנדל"ן עלה בדעתכם לא פעם, ובצדק. מדובר בענף המתפתח ללא

קרא עוד »

 איך לבחור בעל מקצוע?

בשוק יש הרבה אנשי מקצוע לבחירה. זה יכול להיות קשה למצוא את המתאים לך. ישנם גורמים רבים שיכולים לעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה. עליך להעריך את כישוריהם, הניסיון ותיק העבודות שלהם כדי לראות אם הם מתאימים לצרכים שלך. זו משימה לא פשוטה לבחור בעל מקצוע. זוהי טעות נפוצה שהדרך היחידה למצוא איש מקצוע טוב

קרא עוד »

הכל אודות חברות כוח אדם

בעידן המודרני, על אף שפע של משרות ומקורות העסקה, לא פשוט למצוא עבודה טובה ומתאימה שתספק לנו את השכר הרצוי ואת ההנאה. במקרים רבים, זה עשוי להיות תהליך מתיש במיוחד. חברת כוח אדם היא חברה שמתמחה במציאת עבודה במגוון רחב של תחומים ובהיקפי משרה שונים. לרוב, וככל שמדובר בחברה בעלת מוניטין, יש לה בלעדיות על

קרא עוד »

חיפוש עבודה בכירים

בעלי תפקידים בכירים מחליטים לעיתים להחליף קריירה או מקצוע. בנוסף, יש הרבה אנשים שמגיעים לתפקידים נחשקים אבל מגלים לאחר מכן שהם מתאימים לתחום שונה לגמרי. המאפיין המשותף לכל הבכירים הללו הוא הצורך בחיפוש עבודה שהולם את הכישורים והניסיון שלהם. עם זאת, לא קל להתמצא בתחום של חיפוש עבודה בכירים ויש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון.

קרא עוד »

חיפוש עבודה ניהול

עבודה בניהול קורצת לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים. היא מגלמת בתוכה יתרונות כמו יכולת השפעה, שכר גבוה ותנאים מועדפים וממנה ניתן להתקדם לתפקידים בכירים בארגון או בחברה. בנוסף, בתהליך חיפוש עבודה ניהול יכול להתאים למגזר הפרטי או הציבורי. השאלה היחידה היא כיצד מתקבלים לעבודה כמנהלים ומה אפשר לעשות על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה.

קרא עוד »

חיפוש עבודה מהבית

עבודה מהבית מגלמת בתוכה שורה ארוכה של יתרונות. קודם כל, היא חוסכת זמן על עמידה בפקקים ומאפשרת להורים ובעלי משפחות לבלות יותר עם הילדים. שנית, עבודה כזו מבטיחה עצמאות מלאה וניתן לבצע אותה בשעות שמתאימות לסגנון החיים האישי. העבודה גם עולה בקנה אחד עם הדרישות של גברים ונשים בגילאים שונים והיא מיועדת לעצמאיים ושכירים כאחד.

קרא עוד »
מודעות: