Meytarim – חיפוש עבודה

פורטל מיתרים – מחפשים עבודה ומוצאים!

חיפוש עבודה דיסקרטי

תוכן עניינים

מכירים את התחושה הזו שאתם קמים בבוקר ופשוט לא בא לכם ללכת לעבודה? כל מה שמתחשק לכם זה פשוט להתכרבל על הספה מול הטלוויזיה כמו החתול שלכם? אין ספק – הגיע הזמן לחפש עבודה חדשה, ולבדוק מה מציעים בחוץ. איך תעשו את זה חכם? כל הטיפים במאמר שלפניכם.

להתפטר או למצוא קודם מקום עבודה?

הבוס כבר עולה לכם על העצבים, אתם לא יכולים לראות את הקולגות שלכם, והלקוחות משגעים אתכם ושואבים מכם כל טיפת אנרגיה שנותרה. הבעיה היא שלא קל לעשות את הצעד ופשוט להתפטר. יוקר המחייה בישראל לא מאפשר לנו להישאר חסרי הכנסה ולהמשיך לחיות בסטנדרט שאליו התרגלנו. ובינינו – אולי סתם רע לנו בעבודה באופן זמני, ואנחנו רק רוצים לבחון אופציות ולכן טוב שיש אפשרות לחיפוש עבודה באופן דיסקרטי.

להחליף עבודה בחוכמה ולא להתפתות להצעה הראשונה שמקבלים

כיום יש אפשרויות רבות לחפש עבודה, מבלי שהבוסים שלכם יידעו או שהקולגות שלכם יפקחו עליכם עין. למעשה, ודאי תופתעו לגלות שרוב האנשים מחפשים עבודה עוד בזמן שהם עובדים, ומוותרים על החלק הזה שהם נמצאים "בין עבודות", כיוון שביטחון כלכלי חשוב להם, והם אינם מעוניינים לסכן את ההכנסה הקבועה שלהם. הם גם אינם מעוניינים להרגיש בלחץ ולחטוף את ההצעה הראשונה שיקבלו. הם יותר טיפוסים שמעדיפים לשקול, לחשוב, להרהר, להתלבט ורק כשזה ירגיש "זה", הם יחליטו לקחת את ההצעה. אם אתם מזדהים עם הטיפוסים האלה, הטיפים הבאים הם ממש בשבילכם.

3 טיפים עבור חיפוש עבודה דיסקרטי

הימנעו מלדבר על זה בעבודה – אל תספרו לבוס שלכם שהתחלתם בתהליך של חיפוש עבודה דיסקרטי, כי הוא עלול להילחץ ולגייס מישהו במקומכם, ולא בטוח שכבר מצאתם עבודה ושאתם מוכנים לעזוב. חוץ מזה – בכל מקרה תצטרכו לתת התראה של חודש מראש, ולכן – זה מיותר ורק עלול לפגוע בכם. הקפידו על חיפוש עבודה דיסקרטי, ואל תספרו על זה גם לחברים שלכם במשרד. השמועה עשויה לפרוש כנפיים ולהגיע לבוסים שלך לפני שאמרתם להם משהו בעניין ולפני שקיבלתם החלטה באמת לעזוב.

שלחו את קורות החיים שלכם בחוכמה – בדקו היטב שאתם יודעים למי אתם שולחים את קורות החיים שלכם. רצוי לשלוח לחברות שאינן בקשרים עסקיים עם החברה שבה אתם עובדים. ואם המשרה חסויה, גם עדיף שלא לשלוח – כי אולי אפילו מדובר בחברה שלכם, ואז יווצר מצב שלא יהיה לכם נעים.

המשיכו לעבוד כרגיל –הא"ב של חיפוש עבודה דיסקרטי הוא שזה חייב להתבצע מהבית, ולא בזמן העבודה ובטח שלא באמצעות המחשבים במשרד. המשיכו לעבוד כרגיל ולשמור על מערכות יחסים נעימות ככל הניתן עם העובדים ועם המנהלים, כדי לא לאבד הזדמנויות תעסוקה או ממליצים פוטנציאליים בהווה ובעתיד. כמו כן מומלץ שלא להבריז מהעבודה כדי ללכת לראיונות. השתדלות לתאם את הראיונות בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות אחר הצהריים, כדי שההיעדרות שלכם לא תהיה בולטת מדי. את הזמן החסר – השלימו ביום אחר.

זכרו שחשוב לכם לשמור על עבודתכם הנוכחית, לפחות עד שתמצאו את משרת חלומותיכם. פשוט נסו לחשוב מה עלול לעורר חשד, ונסו למנוע אותו בעזרת התנהגות נבונה.

שעון נוכחות לעובדים

שעוני נוכחות הם חלק מהותי בכל ארגון שרוצה להבטיח שעובדיו עומדים בזמנים ונוכחים בשעות העבודה. שעונים אלה הם מכשירים שבהם עובדים משתמשים כדי לתעד את זמני ההתחלה והסיום שלהם, כמו גם כל הפסקות שהם לוקחים במהלך היום. אמנם ישנם מספר סוגים של שעוני נוכחות לעובדים, אך הנפוצים שבהם הם שעוני המחץ המסורתיים ומערכות נוכחות ביומטריות

קרא עוד »

לימודי נדל"ן

לימודי נדל"ן ויתרונותיהם החיפוש אחר קריירה עלול להתגלות כלא פשוט כלל; ישנם המחפשים סיפוק, אחרים מעוניינים בהכנסה נאותה. למעשה, רוב האנשים מעוניינים במשרה אשר אליה ישמחו להתעורר בכל בוקר ומאידך, כזו שתאפשר להם לנשום בסוף החודש. אם זו הקריירה שגם אתם מחפשים, ייתכן כי עולם הנדל"ן עלה בדעתכם לא פעם, ובצדק. מדובר בענף המתפתח ללא

קרא עוד »

 איך לבחור בעל מקצוע?

בשוק יש הרבה אנשי מקצוע לבחירה. זה יכול להיות קשה למצוא את המתאים לך. ישנם גורמים רבים שיכולים לעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה. עליך להעריך את כישוריהם, הניסיון ותיק העבודות שלהם כדי לראות אם הם מתאימים לצרכים שלך. זו משימה לא פשוטה לבחור בעל מקצוע. זוהי טעות נפוצה שהדרך היחידה למצוא איש מקצוע טוב

קרא עוד »

הכל אודות חברות כוח אדם

בעידן המודרני, על אף שפע של משרות ומקורות העסקה, לא פשוט למצוא עבודה טובה ומתאימה שתספק לנו את השכר הרצוי ואת ההנאה. במקרים רבים, זה עשוי להיות תהליך מתיש במיוחד. חברת כוח אדם היא חברה שמתמחה במציאת עבודה במגוון רחב של תחומים ובהיקפי משרה שונים. לרוב, וככל שמדובר בחברה בעלת מוניטין, יש לה בלעדיות על

קרא עוד »

חיפוש עבודה בכירים

בעלי תפקידים בכירים מחליטים לעיתים להחליף קריירה או מקצוע. בנוסף, יש הרבה אנשים שמגיעים לתפקידים נחשקים אבל מגלים לאחר מכן שהם מתאימים לתחום שונה לגמרי. המאפיין המשותף לכל הבכירים הללו הוא הצורך בחיפוש עבודה שהולם את הכישורים והניסיון שלהם. עם זאת, לא קל להתמצא בתחום של חיפוש עבודה בכירים ויש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון.

קרא עוד »

חיפוש עבודה ניהול

עבודה בניהול קורצת לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים. היא מגלמת בתוכה יתרונות כמו יכולת השפעה, שכר גבוה ותנאים מועדפים וממנה ניתן להתקדם לתפקידים בכירים בארגון או בחברה. בנוסף, בתהליך חיפוש עבודה ניהול יכול להתאים למגזר הפרטי או הציבורי. השאלה היחידה היא כיצד מתקבלים לעבודה כמנהלים ומה אפשר לעשות על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה.

קרא עוד »
מודעות: