Meytarim – חיפוש עבודה

פורטל מיתרים – מחפשים עבודה ומוצאים!

חיפוש עבודה במכירות

תוכן עניינים

עבודה במכירות קורצת להרבה אנשים שרוצים להרוויח שכר גבוה. כיום היום ניתן לעבוד בענף גם בלי ניסיון קודם ולהשיג יתרון מול דורשי עבודה באותו גיל או רמת ניסיון. השאלה היחידה היא כיצד מוצאים את עבודת החלומות ולמה כדאי לשים לב.

עצות לחיפוש עבודה במכירות

הביקוש הגבוה לעבודה במכירות עלול להקשות על מי שרוצה להשתלב בענף. כתוצאה מכך, יש כמה עצות שרצוי להקפיד עליהן:

א. בדקו ממה מורכב השכר – לא כדאי להתפתות לעבודה שבה השכר מורכב מאחוזי מכירות בלבד. רצוי לתת עדיפות לעבודה עם שכר בסיס ולוודא שהיא עולה בקנה אחד עם הצרכים, הציפיות והדרישות.

ב. הגיעו להתנסות לפני שאתם מתחייבים – בהרבה מקומות דורשים מאנשי מכירות להתחייב לתקופת עבודה מסוימת. ההסבר להתחייבות היא תקופת הכשרה שעליה משלם המעסיק. עם זאת, לא כדאי להתחייב לתקופה ארוכה לפני שמתנסים בעבודה. ניתן להתרשם מהמשרה באמצעות צפייה מהצד במוקדי המכירות, לבקש תקופת חפיפה קצרה או להתייעץ עם עובדים מהמקום.

ג. קבלו המלצות על מקומות עבודה – המלצה אובייקטיבית על עבודה במכירות יכולה לסייע למי שמתלבט בין אפשרויות מסוימות. התהליך של חיפוש עבודה במכירות אמנם דורש השקעה של זמן, אך מי שמבצע אותו בצורה נכונה נהנה מיתרונות רבים.

היתרונות של עבודה במכירות

עבודה במכירות מתאימה למי שרוצה להרוויח סכומי כסף גבוהים במהירות יחסית נמוכה. השכר במכירות הוא פונקציה של יכולת אישית, לכן רבים מתעניינים בעבודה הזו כמקפצה לקריירה מתגמלת. כמו כן, ברוב תחומי המכירות ניתן להיעזר בניסיון קודם על מנת להגדיל את המשכורת. טכניקות השיווק והמכירות זהות כמעט בכל הענפים ואין צורך בתהליך ארוך של הכשרה וחפיפה.

קהל היעד של עבודה במכירות

נכון להיום יש גברים ונשים בטווח רחב של גילאים שמתעניינים בנושא של חיפוש עבודה במכירות. צעירים וצעירות למשל משתלבים בענף המכירות ללא ניסיון קודם, בעוד חיילים משוחררים עושים זאת בגלל הגמישות בשעות ובימים. בתוך כך, מבוגרים משלבים את העבודה במכירות יחד עם קריירה קיימת ויש כאלה שעושים את זה גם לאחר היציאה לפנסיה.

הדרך למציאת עבודה מושלמת לסטודנטים – הצעות משתלמות

כיום, סטודנטים מאוד מתקשים במציאת עבודה שתאפשר להם להתפרנס בצורה יציבה וגם בנוסף לממן את הוצאות הלימודים. הקושי הגדול בהם הסטודנטים נתקלים הוא הקושי בלמצוא משרה שגם תתאים להם ללוחות הזמנים הצפופים הכלולים לימודים, שיעורים תקופות מבחנים ועוד. וגם משרה בעלת תנאים ושכר טוב שלא נדרשים בה לניסיון קודם.   וכך לרוב מוצאים את עצמם הסטודנטים

קרא עוד »

ייעוץ עסקי: מקצוע שמצריך הכשרה או ניסיון?

בזירה העסקית התחרותית כל החלטה היא חשובה, כל צעד אסטרטגי ולו הקטן ביותר מוכרח להיות מוקפד ולנבוע משורה של שיקולים שונים המבינים את התכונה הרבה המאפיינת את השוק. על קרקע פורייה זו, בה עסקים רבים נלחמים על ליבם של קהל צרכנים דומה, החל מקצוע הייעוץ העסקי לשגשג תוך שניתן למצוא מגוון רחב של יועצים ויועצות.

קרא עוד »

האם לעבודת הסמינריון יכולה להיות השפעה על מציאת עבודה?

העבודה הסמינריונית במסגרתם של הלימודים האקדמיים הינה חלק בלתי נפרד מן מחווייתם של כל סטודנט וסטודנטית ללימודי תואר ראשון. מטרתה של העבודה הסמינריונית לשקף את יכולתם של הסטודנטים לערוך מחקר עצמאי תוך נקיטת גישה ביקורתית המבקשת לבחון נושא מסוים מתוך פרספקטיבה חדשה המוסיפה על המחקר הקיים. עבודת הסמינריון נתפשת בעיני סטודנטים רבים כ'אימת התואר' תוך

קרא עוד »

האם יש עבודה במכירת מוצרי יודאיקה?

חושבים להיכנס לעולם היודאיקה ותשמישי הקדושה אבל לא בטוחים האם יש שם עבודה והאם יש כסף? תנו לנו לעזור לכם להבין מה קורה עם עולם היודאיקה ולמה דווקא עכשיו זו הזדמנות מעולה להיכנס אליו. עולם תשמישי הקדושה והיודאיקה הוא עולם ישן, לא? תשמישי קדושה ומוצרי יודאיקה הוא עולם ישן שהולך אלפי שנים עם הדת שלנו.

קרא עוד »

איך להתקבל לעבודה בשוק התעסוקה התחרותי של המאה ה-21?

שוק העבודה של ימינו מאופיין בקצב שינויים מהיר ובתחרותיות עזה. אבל למרות אתגרים לא פשוטים אלה, כשאתם מצוידים בעצות הנכונות ובחשיבה פרואקטיבית, תוכלו להפוך את הניווט בשוק התעסוקה התחרותי למסע קצת פחות מלחיץ שיוביל להצלחה. חיפוש עבודה עשוי להיות הליך קשה ומאתגר, אבל מציאת דרכים שיעזרו לכם להתבלט כמועמדים הרצויים ביותר, תעזור להגביר את הסיכויים

קרא עוד »

האם יש עבודה בבניית בתי עץ

בניית בתי עץ יכולה לספק הזדמנויות עבודה רבות לעוסקים בענף הבנייה. עץ שימש כחומר בניין במשך מאות שנים בשל הרבגוניות, הקיימות והמשיכה האסתטית שלו. להלן חקירה מעמיקה של ההיבטים השונים והזדמנויות עבודה פוטנציאליות בבניית בתי עץ. תעשיית הבנייה עדה לצמיחה מתמדת ברחבי העולם, עם ביקוש הולך וגובר לאפשרויות בנייה בנות קיימא וידידותיות לסביבה. בתי עץ

קרא עוד »
מודעות: