חיפוש עבודה במכירות

//, מכירות שטח/חיפוש עבודה במכירות

עבודה במכירות קורצת להרבה אנשים שרוצים להרוויח שכר גבוה. כיום היום ניתן לעבוד בענף גם בלי ניסיון קודם ולהשיג יתרון מול דורשי עבודה באותו גיל או רמת ניסיון. השאלה היחידה היא כיצד מוצאים את עבודת החלומות ולמה כדאי לשים לב.

עצות לחיפוש עבודה במכירות

הביקוש הגבוה לעבודה במכירות עלול להקשות על מי שרוצה להשתלב בענף. כתוצאה מכך, יש כמה עצות שרצוי להקפיד עליהן:

א. בדקו ממה מורכב השכר – לא כדאי להתפתות לעבודה שבה השכר מורכב מאחוזי מכירות בלבד. רצוי לתת עדיפות לעבודה עם שכר בסיס ולוודא שהיא עולה בקנה אחד עם הצרכים, הציפיות והדרישות.

ב. הגיעו להתנסות לפני שאתם מתחייבים – בהרבה מקומות דורשים מאנשי מכירות להתחייב לתקופת עבודה מסוימת. ההסבר להתחייבות היא תקופת הכשרה שעליה משלם המעסיק. עם זאת, לא כדאי להתחייב לתקופה ארוכה לפני שמתנסים בעבודה. ניתן להתרשם מהמשרה באמצעות צפייה מהצד במוקדי המכירות, לבקש תקופת חפיפה קצרה או להתייעץ עם עובדים מהמקום.

ג. קבלו המלצות על מקומות עבודה – המלצה אובייקטיבית על עבודה במכירות יכולה לסייע למי שמתלבט בין אפשרויות מסוימות. התהליך של חיפוש עבודה במכירות אמנם דורש השקעה של זמן, אך מי שמבצע אותו בצורה נכונה נהנה מיתרונות רבים.

היתרונות של עבודה במכירות

עבודה במכירות מתאימה למי שרוצה להרוויח סכומי כסף גבוהים במהירות יחסית נמוכה. השכר במכירות הוא פונקציה של יכולת אישית, לכן רבים מתעניינים בעבודה הזו כמקפצה לקריירה מתגמלת. כמו כן, ברוב תחומי המכירות ניתן להיעזר בניסיון קודם על מנת להגדיל את המשכורת. טכניקות השיווק והמכירות זהות כמעט בכל הענפים ואין צורך בתהליך ארוך של הכשרה וחפיפה.

קהל היעד של עבודה במכירות

נכון להיום יש גברים ונשים בטווח רחב של גילאים שמתעניינים בנושא של חיפוש עבודה במכירות. צעירים וצעירות למשל משתלבים בענף המכירות ללא ניסיון קודם, בעוד חיילים משוחררים עושים זאת בגלל הגמישות בשעות ובימים. בתוך כך, מבוגרים משלבים את העבודה במכירות יחד עם קריירה קיימת ויש כאלה שעושים את זה גם לאחר היציאה לפנסיה.

2020-05-05T19:04:08+03:00 Categories: מכירות, מכירות שטח|Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , |