Meytarim – חיפוש עבודה

פורטל מיתרים – מחפשים עבודה ומוצאים!

הצעות עבודה

תוכן עניינים

המדריך השלם לאיתור הצעות עבודה

מחפשים את המשרה המושלמת? לרשותכם עומדות גם שיטות החיפוש המסורתיות וגם שיטות החיפוש הדיגיטליות. לכם רק נותר לבחור את האמצעי היעיל ביותר או לשלב ביניהם. לפניכם 4 דרכים נפוצות לאיתור הצעות עבודה:

 1. אתרים ייעודיים לחיפוש עבודה
  כבר שנים שלוחות הדרושים חיים ונושמים ברשת האינטרנט, יותר מאשר בעיתונים ובמקומונים. אתרים רבים מרכזים משרות פנויות במגוון רחב של תחומים ומאפשרים לכם לחפש אונליין את המשרה הנחשקת.

>> טיפ חשוב: אתרים מסוימים פועלים בגרסה חינמית לצד גרסה בתשלום. ראשית, נסו את הגרסה שאינה עולם כסף וראו האם היא מועילה לכם. כמו כן, לפני שתשדרגו בדקו היטב מה כוללת הגרסה בתשלום וכיצד היא בעצם יכולה, אם בכלל, לשפר את סיכוייכם למצוא עבודה.

 1. חברות השמה
  יתרונן של חברות ההשמה ברור: הן מנגישות לכם את הצעות העבודה, ובמידה מסוימת "עובדות בשבילכם". מדובר במקור עצום של משרות, ותפקידן הוא להתאים לכם את המשרות הרלבנטיות ביותר ולקשר אתכם עם המעסיק. כיום ישנן חברות השמה המתמחות בתחומים מסוימים, כמו הייטק ודיגיטל, או חברות המקדישות את שירותיהן לאקדמיים בלבד, לבני 60 ומעלה וכדומה.

>> טיפ חשוב: מכיוון שחברות ההשמה שולחות את קורות החיים במקומכם, ודאו שקורות החיים מתאימים לכמה שיותר מעסיקים וקולעים לקהל רחב ככל שניתן. לכם לא תהיה האפשרות לבצע התאמות ושינויים תוך כדי.

 1. רשתות חברתיות
  דרך נוספת לאתר הצעות עבודה מעניינות היא המדיה החברתית. אתרים כמו פייסבוק ולינקדאין מרכזים אינספור משרות פנויות, ועליכם רק לנהל את החיפוש בצורה מושכלת ומסודרת. בפייסבוק למשל, חפשו קבוצות רלבנטיות לתחום עיסוקכם, המרכזות הצעות חמות בזמן אמת. לינקדאין לעומת זאת מיועד כל כולו ליצירת נטוורקינג עסקי, לחיפוש עבודה ולבחינת מעסיקים פוטנציאליים.

>> טיפ חשוב: אם אתם רואים ברשתות החברתיות כלי למציאת עבודה, דאגו להציג את הפרופיל האישי שלכם כראוי. בררו תמונות, פוסטים ותגובות של אנשים, שעלולים לצייר תמונה לא רצינית. במידת הצורך, חסמו את התכנים בפני גורמים חיצוניים, כי הרי נהוג כיום לבחון את הפרופילים החברתיים של המועמדים, לפני הזמנתם לריאיון העבודה.

 1. קשרים, קשרים ועוד קשרים
  בישראל כמו בישראל, אין כמו קשרים כדי לאתר הצעות עבודה אטרקטיביות: שכן שעובד בחברה יוקרתית, גיס שמכיר את מנהלת משאבי האנוש בחברה הנחשקת או חבר מהלימודים שהתקבל למקום העבודה בו חפצתם. התהליך פשוט – מבקשים מאיש הקשר להעביר בשבילכם את קורות החיים, "לזרוק" מילה טובה ולהפוך את הקבלה לעבודה לפשוטה הרבה יותר.

>> טיפ חשוב: קרובי משפחה וחברים טובים, שינסו לקשר אתכם למעסיק פוטנציאלי, עלולים באופן טבעי להשביח עשרות מונים את יכולותיכם ולצייר, לא במודע לפעמים, תמונה ורודה מדי. בקשו מהם להישאר נאמנים למציאות, להציג את יכולותיכם כפי שהן ולא ליצור מצג שווא, שעלול לגרום לאכזבה בקרב המעסיק במעמד הריאיון.

שיהיה בהצלחה!

ייעוץ עסקי: מקצוע שמצריך הכשרה או ניסיון?

בזירה העסקית התחרותית כל החלטה היא חשובה, כל צעד אסטרטגי ולו הקטן ביותר מוכרח להיות מוקפד ולנבוע משורה של שיקולים שונים המבינים את התכונה הרבה המאפיינת את השוק. על קרקע פורייה זו, בה עסקים רבים נלחמים על ליבם של קהל צרכנים דומה, החל מקצוע הייעוץ העסקי לשגשג תוך שניתן למצוא מגוון רחב של יועצים ויועצות.

קרא עוד »

האם לעבודת הסמינריון יכולה להיות השפעה על מציאת עבודה?

העבודה הסמינריונית במסגרתם של הלימודים האקדמיים הינה חלק בלתי נפרד מן מחווייתם של כל סטודנט וסטודנטית ללימודי תואר ראשון. מטרתה של העבודה הסמינריונית לשקף את יכולתם של הסטודנטים לערוך מחקר עצמאי תוך נקיטת גישה ביקורתית המבקשת לבחון נושא מסוים מתוך פרספקטיבה חדשה המוסיפה על המחקר הקיים. עבודת הסמינריון נתפשת בעיני סטודנטים רבים כ'אימת התואר' תוך

קרא עוד »

האם יש עבודה במכירת מוצרי יודאיקה?

חושבים להיכנס לעולם היודאיקה ותשמישי הקדושה אבל לא בטוחים האם יש שם עבודה והאם יש כסף? תנו לנו לעזור לכם להבין מה קורה עם עולם היודאיקה ולמה דווקא עכשיו זו הזדמנות מעולה להיכנס אליו. עולם תשמישי הקדושה והיודאיקה הוא עולם ישן, לא? תשמישי קדושה ומוצרי יודאיקה הוא עולם ישן שהולך אלפי שנים עם הדת שלנו.

קרא עוד »

איך להתקבל לעבודה בשוק התעסוקה התחרותי של המאה ה-21?

שוק העבודה של ימינו מאופיין בקצב שינויים מהיר ובתחרותיות עזה. אבל למרות אתגרים לא פשוטים אלה, כשאתם מצוידים בעצות הנכונות ובחשיבה פרואקטיבית, תוכלו להפוך את הניווט בשוק התעסוקה התחרותי למסע קצת פחות מלחיץ שיוביל להצלחה. חיפוש עבודה עשוי להיות הליך קשה ומאתגר, אבל מציאת דרכים שיעזרו לכם להתבלט כמועמדים הרצויים ביותר, תעזור להגביר את הסיכויים

קרא עוד »

האם יש עבודה בבניית בתי עץ

בניית בתי עץ יכולה לספק הזדמנויות עבודה רבות לעוסקים בענף הבנייה. עץ שימש כחומר בניין במשך מאות שנים בשל הרבגוניות, הקיימות והמשיכה האסתטית שלו. להלן חקירה מעמיקה של ההיבטים השונים והזדמנויות עבודה פוטנציאליות בבניית בתי עץ. תעשיית הבנייה עדה לצמיחה מתמדת ברחבי העולם, עם ביקוש הולך וגובר לאפשרויות בנייה בנות קיימא וידידותיות לסביבה. בתי עץ

קרא עוד »

האם יש עבודה באילוף כלבים

  אילוף כלבים יכול להיות בחירת קריירה מתגמלת ומספקת עבור אנשים שיש להם תשוקה לעבוד עם כלבים ולעזור להם להתפתח לבני לוויה מתנהגים היטב וצייתנים. עם זאת, כמו כל מקצוע, זמינות העבודה באילוף כלבים יכולה להשתנות בהתאם לגורמים שונים. במאמר זה נבחן את השיקולים והגורמים הקשורים לזמינות העבודה באילוף כלבים. בשנים האחרונות גוברת ההערכה לחשיבותו

קרא עוד »
מודעות: