Meytarim – חיפוש עבודה

פורטל מיתרים – מחפשים עבודה ומוצאים!

הצעות עבודה

תוכן עניינים

המדריך השלם לאיתור הצעות עבודה

מחפשים את המשרה המושלמת? לרשותכם עומדות גם שיטות החיפוש המסורתיות וגם שיטות החיפוש הדיגיטליות. לכם רק נותר לבחור את האמצעי היעיל ביותר או לשלב ביניהם. לפניכם 4 דרכים נפוצות לאיתור הצעות עבודה:

 1. אתרים ייעודיים לחיפוש עבודה
  כבר שנים שלוחות הדרושים חיים ונושמים ברשת האינטרנט, יותר מאשר בעיתונים ובמקומונים. אתרים רבים מרכזים משרות פנויות במגוון רחב של תחומים ומאפשרים לכם לחפש אונליין את המשרה הנחשקת.

>> טיפ חשוב: אתרים מסוימים פועלים בגרסה חינמית לצד גרסה בתשלום. ראשית, נסו את הגרסה שאינה עולם כסף וראו האם היא מועילה לכם. כמו כן, לפני שתשדרגו בדקו היטב מה כוללת הגרסה בתשלום וכיצד היא בעצם יכולה, אם בכלל, לשפר את סיכוייכם למצוא עבודה.

 1. חברות השמה
  יתרונן של חברות ההשמה ברור: הן מנגישות לכם את הצעות העבודה, ובמידה מסוימת "עובדות בשבילכם". מדובר במקור עצום של משרות, ותפקידן הוא להתאים לכם את המשרות הרלבנטיות ביותר ולקשר אתכם עם המעסיק. כיום ישנן חברות השמה המתמחות בתחומים מסוימים, כמו הייטק ודיגיטל, או חברות המקדישות את שירותיהן לאקדמיים בלבד, לבני 60 ומעלה וכדומה.

>> טיפ חשוב: מכיוון שחברות ההשמה שולחות את קורות החיים במקומכם, ודאו שקורות החיים מתאימים לכמה שיותר מעסיקים וקולעים לקהל רחב ככל שניתן. לכם לא תהיה האפשרות לבצע התאמות ושינויים תוך כדי.

 1. רשתות חברתיות
  דרך נוספת לאתר הצעות עבודה מעניינות היא המדיה החברתית. אתרים כמו פייסבוק ולינקדאין מרכזים אינספור משרות פנויות, ועליכם רק לנהל את החיפוש בצורה מושכלת ומסודרת. בפייסבוק למשל, חפשו קבוצות רלבנטיות לתחום עיסוקכם, המרכזות הצעות חמות בזמן אמת. לינקדאין לעומת זאת מיועד כל כולו ליצירת נטוורקינג עסקי, לחיפוש עבודה ולבחינת מעסיקים פוטנציאליים.

>> טיפ חשוב: אם אתם רואים ברשתות החברתיות כלי למציאת עבודה, דאגו להציג את הפרופיל האישי שלכם כראוי. בררו תמונות, פוסטים ותגובות של אנשים, שעלולים לצייר תמונה לא רצינית. במידת הצורך, חסמו את התכנים בפני גורמים חיצוניים, כי הרי נהוג כיום לבחון את הפרופילים החברתיים של המועמדים, לפני הזמנתם לריאיון העבודה.

 1. קשרים, קשרים ועוד קשרים
  בישראל כמו בישראל, אין כמו קשרים כדי לאתר הצעות עבודה אטרקטיביות: שכן שעובד בחברה יוקרתית, גיס שמכיר את מנהלת משאבי האנוש בחברה הנחשקת או חבר מהלימודים שהתקבל למקום העבודה בו חפצתם. התהליך פשוט – מבקשים מאיש הקשר להעביר בשבילכם את קורות החיים, "לזרוק" מילה טובה ולהפוך את הקבלה לעבודה לפשוטה הרבה יותר.

>> טיפ חשוב: קרובי משפחה וחברים טובים, שינסו לקשר אתכם למעסיק פוטנציאלי, עלולים באופן טבעי להשביח עשרות מונים את יכולותיכם ולצייר, לא במודע לפעמים, תמונה ורודה מדי. בקשו מהם להישאר נאמנים למציאות, להציג את יכולותיכם כפי שהן ולא ליצור מצג שווא, שעלול לגרום לאכזבה בקרב המעסיק במעמד הריאיון.

שיהיה בהצלחה!

5/5 - (1 vote)

 איך לבחור בעל מקצוע?

בשוק יש הרבה אנשי מקצוע לבחירה. זה יכול להיות קשה למצוא את המתאים לך. ישנם גורמים רבים שיכולים לעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה. עליך להעריך את כישוריהם, הניסיון ותיק העבודות שלהם כדי לראות אם הם מתאימים לצרכים שלך. זו משימה לא פשוטה לבחור בעל מקצוע. זוהי טעות נפוצה שהדרך היחידה למצוא איש מקצוע טוב

קרא עוד »

הכל אודות חברות כוח אדם

בעידן המודרני, על אף שפע של משרות ומקורות העסקה, לא פשוט למצוא עבודה טובה ומתאימה שתספק לנו את השכר הרצוי ואת ההנאה. במקרים רבים, זה עשוי להיות תהליך מתיש במיוחד. חברת כוח אדם היא חברה שמתמחה במציאת עבודה במגוון רחב של תחומים ובהיקפי משרה שונים. לרוב, וככל שמדובר בחברה בעלת מוניטין, יש לה בלעדיות על

קרא עוד »

חיפוש עבודה בכירים

בעלי תפקידים בכירים מחליטים לעיתים להחליף קריירה או מקצוע. בנוסף, יש הרבה אנשים שמגיעים לתפקידים נחשקים אבל מגלים לאחר מכן שהם מתאימים לתחום שונה לגמרי. המאפיין המשותף לכל הבכירים הללו הוא הצורך בחיפוש עבודה שהולם את הכישורים והניסיון שלהם. עם זאת, לא קל להתמצא בתחום של חיפוש עבודה בכירים ויש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון.

קרא עוד »

חיפוש עבודה ניהול

עבודה בניהול קורצת לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים. היא מגלמת בתוכה יתרונות כמו יכולת השפעה, שכר גבוה ותנאים מועדפים וממנה ניתן להתקדם לתפקידים בכירים בארגון או בחברה. בנוסף, בתהליך חיפוש עבודה ניהול יכול להתאים למגזר הפרטי או הציבורי. השאלה היחידה היא כיצד מתקבלים לעבודה כמנהלים ומה אפשר לעשות על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה.

קרא עוד »

חיפוש עבודה מהבית

עבודה מהבית מגלמת בתוכה שורה ארוכה של יתרונות. קודם כל, היא חוסכת זמן על עמידה בפקקים ומאפשרת להורים ובעלי משפחות לבלות יותר עם הילדים. שנית, עבודה כזו מבטיחה עצמאות מלאה וניתן לבצע אותה בשעות שמתאימות לסגנון החיים האישי. העבודה גם עולה בקנה אחד עם הדרישות של גברים ונשים בגילאים שונים והיא מיועדת לעצמאיים ושכירים כאחד.

קרא עוד »

חיפוש עבודה כללי

חיפוש כללי אחר עבודה יכול להיות תהליך ארוך, כל עוד לא מבצעים אותו בצורה נכונה. מצד שני, יש כמה פתרונות שאפשר לאמץ באופן מיידי ולהקל על חיפוש עבודה בתחומים שונים. הכי חשוב להיערך מראש לתהליך חיפוש העבודה ולהתכונן גם ברמה הנפשית. יש לזכור גם שחיפוש עבודה עשוי להיות כרוך בהוצאות כספיות ובפגיעה מסוימת באיכות החיים.

קרא עוד »
מודעות: