Meytarim – חיפוש עבודה

פורטל מיתרים – מחפשים עבודה ומוצאים!

עבודה זמנית

תוכן עניינים

אנשים רבים מחפשים עבודות לתקופות מוגבלות, ולא רק עבודות קבועות

חיפוש עבודה לתקופה מוגבלת עלול להיות מאתגר, אולם אנשים רבים מחפשים עבודות זמניות, בהן יוכלו לעבוד במשך פרק זמן מסוים, לעיתים מוגדר מראש ולעיתים לא. עבודה בצורה כזאת מאפשרת לכל אחד לנצל את הזמן החופשי שלו בצורה מיטבית, והיא מתאימה לאנשים בעלי עבודה לא קבועה, יכולת לעבוד רק בחופשים או אנשים אשר אינם יודעים מה יקרה איתם בטווח הארוך, ולכן הם מעוניינים בעבודה זמנית בלבד.

ישנו מגוון רחב ביותר של עבודות זמניות המוצעות לכל מי שמעוניין בהן

מציאת עבודה זמנית עלולה להיות מאתגרת לא בשל חוסר בעבודות, אלא בשל התנאים אשר כל מקום עבודה מציע. כיום ישנו מגוון רחב ביותר של עבודות זמניות- מלצרות, מכירות, פרויקטים ספציפיים ועוד. המגוון הרחב מאפשר לכל אחד למצוא את העבודה המתאימה עבורו, אולם הקושי העיקרי הינו במציאת עבודה המציעה תנאי העסקה אשר מתאימים לצרכים שלכם.

חשוב להבין כי ישנם חסרונות משמעותיים, בעיקר כלכליים, למציאת עבודה זמנית

עבודות זמניות אמנם עונה על הצורך שלנו במציאת עבודה לפרק זמן מוגבל, אולם יש לה חסרונות. אחד החסרונות העיקריים של עבודה מסוג זה הינו הירידה ברווח הכלכלי. לרוב, עבודות אלו מציעות פחות שעות עבודה בשבוע, ולכן המשכורת אינה גבוהה. כמו כן, במקומות עבודה זמניים משלמים בדרך כלל שכר מינימום, ללא הטבות ותוספות כגון קרן השתלמות, עיתון, גנים לילדים ועוד. דבר נוסף שחשוב לזכור הוא שבעבודה זמנית אין חובה שנגיע לפרק הזמן הנדרש בכדי שהמעסיק יתחיל לשלם עבור הפנסיה שלנו, ולכן חשוב להיערך לכך מראש ולעיתים אף להפריש לפנסיה בעצמנו.

חיפוש עבודה זמנית יכול להתאים לאנשים רבים בתקופות שונות בחיים

למרות החסרונות, הנוחות שבעבודה זמנית אשר מגדילה את ההכנסה הכללית, והעובדה שעדיף לעבוד בשכר נמוך מאשר לא לעבוד כלל, מביאות אנשים רבים לחיפוש עבודה זמנית. עבודות שכאלה עונות על מגוון רחב של צרכים ומתאימות לאנשים רבים אשר מחפשים עבודה ללא התחייבות לטווח הארוך, ואשר מוכנים לוותר על ההטבות של עבודה קבועה לשם כך.

אנו גם שמחים להציע לכם את:

 • משרה זמנית
 • עבודות זמניות מהבית
 • עבודות זמניות לסטודנטים
 • עבודות זמניות במרכז
 • דרושים עבודות זמניות
 • דרושים משרה זמנית
 • עבודות זמניות שכר גבוה
 • עבודות זמניות טכניון
 • משרה זמנית דרושים
 • עבודות זמניות לחודש
 • משרה זמנית לחודש

שעון נוכחות לעובדים

שעוני נוכחות הם חלק מהותי בכל ארגון שרוצה להבטיח שעובדיו עומדים בזמנים ונוכחים בשעות העבודה. שעונים אלה הם מכשירים שבהם עובדים משתמשים כדי לתעד את זמני ההתחלה והסיום שלהם, כמו גם כל הפסקות שהם לוקחים במהלך היום. אמנם ישנם מספר סוגים של שעוני נוכחות לעובדים, אך הנפוצים שבהם הם שעוני המחץ המסורתיים ומערכות נוכחות ביומטריות

קרא עוד »

לימודי נדל"ן

לימודי נדל"ן ויתרונותיהם החיפוש אחר קריירה עלול להתגלות כלא פשוט כלל; ישנם המחפשים סיפוק, אחרים מעוניינים בהכנסה נאותה. למעשה, רוב האנשים מעוניינים במשרה אשר אליה ישמחו להתעורר בכל בוקר ומאידך, כזו שתאפשר להם לנשום בסוף החודש. אם זו הקריירה שגם אתם מחפשים, ייתכן כי עולם הנדל"ן עלה בדעתכם לא פעם, ובצדק. מדובר בענף המתפתח ללא

קרא עוד »

 איך לבחור בעל מקצוע?

בשוק יש הרבה אנשי מקצוע לבחירה. זה יכול להיות קשה למצוא את המתאים לך. ישנם גורמים רבים שיכולים לעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה. עליך להעריך את כישוריהם, הניסיון ותיק העבודות שלהם כדי לראות אם הם מתאימים לצרכים שלך. זו משימה לא פשוטה לבחור בעל מקצוע. זוהי טעות נפוצה שהדרך היחידה למצוא איש מקצוע טוב

קרא עוד »

הכל אודות חברות כוח אדם

בעידן המודרני, על אף שפע של משרות ומקורות העסקה, לא פשוט למצוא עבודה טובה ומתאימה שתספק לנו את השכר הרצוי ואת ההנאה. במקרים רבים, זה עשוי להיות תהליך מתיש במיוחד. חברת כוח אדם היא חברה שמתמחה במציאת עבודה במגוון רחב של תחומים ובהיקפי משרה שונים. לרוב, וככל שמדובר בחברה בעלת מוניטין, יש לה בלעדיות על

קרא עוד »

חיפוש עבודה בכירים

בעלי תפקידים בכירים מחליטים לעיתים להחליף קריירה או מקצוע. בנוסף, יש הרבה אנשים שמגיעים לתפקידים נחשקים אבל מגלים לאחר מכן שהם מתאימים לתחום שונה לגמרי. המאפיין המשותף לכל הבכירים הללו הוא הצורך בחיפוש עבודה שהולם את הכישורים והניסיון שלהם. עם זאת, לא קל להתמצא בתחום של חיפוש עבודה בכירים ויש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון.

קרא עוד »

חיפוש עבודה ניהול

עבודה בניהול קורצת לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים. היא מגלמת בתוכה יתרונות כמו יכולת השפעה, שכר גבוה ותנאים מועדפים וממנה ניתן להתקדם לתפקידים בכירים בארגון או בחברה. בנוסף, בתהליך חיפוש עבודה ניהול יכול להתאים למגזר הפרטי או הציבורי. השאלה היחידה היא כיצד מתקבלים לעבודה כמנהלים ומה אפשר לעשות על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה.

קרא עוד »
מודעות: