Meytarim – חיפוש עבודה

פורטל מיתרים – מחפשים עבודה ומוצאים!

עבודה זמנית

תוכן עניינים

אנשים רבים מחפשים עבודות לתקופות מוגבלות, ולא רק עבודות קבועות

חיפוש עבודה לתקופה מוגבלת עלול להיות מאתגר, אולם אנשים רבים מחפשים עבודות זמניות, בהן יוכלו לעבוד במשך פרק זמן מסוים, לעיתים מוגדר מראש ולעיתים לא. עבודה בצורה כזאת מאפשרת לכל אחד לנצל את הזמן החופשי שלו בצורה מיטבית, והיא מתאימה לאנשים בעלי עבודה לא קבועה, יכולת לעבוד רק בחופשים או אנשים אשר אינם יודעים מה יקרה איתם בטווח הארוך, ולכן הם מעוניינים בעבודה זמנית בלבד.

ישנו מגוון רחב ביותר של עבודות זמניות המוצעות לכל מי שמעוניין בהן

מציאת עבודה זמנית עלולה להיות מאתגרת לא בשל חוסר בעבודות, אלא בשל התנאים אשר כל מקום עבודה מציע. כיום ישנו מגוון רחב ביותר של עבודות זמניות- מלצרות, מכירות, פרויקטים ספציפיים ועוד. המגוון הרחב מאפשר לכל אחד למצוא את העבודה המתאימה עבורו, אולם הקושי העיקרי הינו במציאת עבודה המציעה תנאי העסקה אשר מתאימים לצרכים שלכם.

חשוב להבין כי ישנם חסרונות משמעותיים, בעיקר כלכליים, למציאת עבודה זמנית

עבודות זמניות אמנם עונה על הצורך שלנו במציאת עבודה לפרק זמן מוגבל, אולם יש לה חסרונות. אחד החסרונות העיקריים של עבודה מסוג זה הינו הירידה ברווח הכלכלי. לרוב, עבודות אלו מציעות פחות שעות עבודה בשבוע, ולכן המשכורת אינה גבוהה. כמו כן, במקומות עבודה זמניים משלמים בדרך כלל שכר מינימום, ללא הטבות ותוספות כגון קרן השתלמות, עיתון, גנים לילדים ועוד. דבר נוסף שחשוב לזכור הוא שבעבודה זמנית אין חובה שנגיע לפרק הזמן הנדרש בכדי שהמעסיק יתחיל לשלם עבור הפנסיה שלנו, ולכן חשוב להיערך לכך מראש ולעיתים אף להפריש לפנסיה בעצמנו.

חיפוש עבודה זמנית יכול להתאים לאנשים רבים בתקופות שונות בחיים

למרות החסרונות, הנוחות שבעבודה זמנית אשר מגדילה את ההכנסה הכללית, והעובדה שעדיף לעבוד בשכר נמוך מאשר לא לעבוד כלל, מביאות אנשים רבים לחיפוש עבודה זמנית. עבודות שכאלה עונות על מגוון רחב של צרכים ומתאימות לאנשים רבים אשר מחפשים עבודה ללא התחייבות לטווח הארוך, ואשר מוכנים לוותר על ההטבות של עבודה קבועה לשם כך.

אנו גם שמחים להציע לכם את:

 • משרה זמנית
 • עבודות זמניות מהבית
 • עבודות זמניות לסטודנטים
 • עבודות זמניות במרכז
 • דרושים עבודות זמניות
 • דרושים משרה זמנית
 • עבודות זמניות שכר גבוה
 • עבודות זמניות טכניון
 • משרה זמנית דרושים
 • עבודות זמניות לחודש
 • משרה זמנית לחודש

ייעוץ עסקי: מקצוע שמצריך הכשרה או ניסיון?

בזירה העסקית התחרותית כל החלטה היא חשובה, כל צעד אסטרטגי ולו הקטן ביותר מוכרח להיות מוקפד ולנבוע משורה של שיקולים שונים המבינים את התכונה הרבה המאפיינת את השוק. על קרקע פורייה זו, בה עסקים רבים נלחמים על ליבם של קהל צרכנים דומה, החל מקצוע הייעוץ העסקי לשגשג תוך שניתן למצוא מגוון רחב של יועצים ויועצות.

קרא עוד »

האם לעבודת הסמינריון יכולה להיות השפעה על מציאת עבודה?

העבודה הסמינריונית במסגרתם של הלימודים האקדמיים הינה חלק בלתי נפרד מן מחווייתם של כל סטודנט וסטודנטית ללימודי תואר ראשון. מטרתה של העבודה הסמינריונית לשקף את יכולתם של הסטודנטים לערוך מחקר עצמאי תוך נקיטת גישה ביקורתית המבקשת לבחון נושא מסוים מתוך פרספקטיבה חדשה המוסיפה על המחקר הקיים. עבודת הסמינריון נתפשת בעיני סטודנטים רבים כ'אימת התואר' תוך

קרא עוד »

האם יש עבודה במכירת מוצרי יודאיקה?

חושבים להיכנס לעולם היודאיקה ותשמישי הקדושה אבל לא בטוחים האם יש שם עבודה והאם יש כסף? תנו לנו לעזור לכם להבין מה קורה עם עולם היודאיקה ולמה דווקא עכשיו זו הזדמנות מעולה להיכנס אליו. עולם תשמישי הקדושה והיודאיקה הוא עולם ישן, לא? תשמישי קדושה ומוצרי יודאיקה הוא עולם ישן שהולך אלפי שנים עם הדת שלנו.

קרא עוד »

איך להתקבל לעבודה בשוק התעסוקה התחרותי של המאה ה-21?

שוק העבודה של ימינו מאופיין בקצב שינויים מהיר ובתחרותיות עזה. אבל למרות אתגרים לא פשוטים אלה, כשאתם מצוידים בעצות הנכונות ובחשיבה פרואקטיבית, תוכלו להפוך את הניווט בשוק התעסוקה התחרותי למסע קצת פחות מלחיץ שיוביל להצלחה. חיפוש עבודה עשוי להיות הליך קשה ומאתגר, אבל מציאת דרכים שיעזרו לכם להתבלט כמועמדים הרצויים ביותר, תעזור להגביר את הסיכויים

קרא עוד »

האם יש עבודה בבניית בתי עץ

בניית בתי עץ יכולה לספק הזדמנויות עבודה רבות לעוסקים בענף הבנייה. עץ שימש כחומר בניין במשך מאות שנים בשל הרבגוניות, הקיימות והמשיכה האסתטית שלו. להלן חקירה מעמיקה של ההיבטים השונים והזדמנויות עבודה פוטנציאליות בבניית בתי עץ. תעשיית הבנייה עדה לצמיחה מתמדת ברחבי העולם, עם ביקוש הולך וגובר לאפשרויות בנייה בנות קיימא וידידותיות לסביבה. בתי עץ

קרא עוד »

האם יש עבודה באילוף כלבים

  אילוף כלבים יכול להיות בחירת קריירה מתגמלת ומספקת עבור אנשים שיש להם תשוקה לעבוד עם כלבים ולעזור להם להתפתח לבני לוויה מתנהגים היטב וצייתנים. עם זאת, כמו כל מקצוע, זמינות העבודה באילוף כלבים יכולה להשתנות בהתאם לגורמים שונים. במאמר זה נבחן את השיקולים והגורמים הקשורים לזמינות העבודה באילוף כלבים. בשנים האחרונות גוברת ההערכה לחשיבותו

קרא עוד »
מודעות: