Meytarim – חיפוש עבודה

פורטל מיתרים – מחפשים עבודה ומוצאים!

מציאת עבודה בחו"ל

תוכן עניינים

מציאת עבודה בחו"ל – צעד אחר צעד

מציאת עבודה בחו"ל יכולה להגשים את חלומם של גברים ונשים רבים. היתרון של עבודה בחו"ל בא לידי ביטוי בשכר גבוה, בתנאים מפנקים ובריענון של השגרה השוחקת. שוק העבודה כיום גלובאלי וגם מי שמוצא משרה מתגמלת מעבר לים יכול לשמור על קשר עם חברים ומשפחה. מצד שני, מאוד לא פשוט למצוא עבודה והתחום של משאבי אנוש הוא בעל מאפיינים שונים בכל מדינה. הפתרון הוא לבצע את המהלך צעד אחר צעד ולא לאבד תקווה.

צעד ראשון: בדיקת האפשרויות

בשלב הראשון צריך לבדוק איזה אפשרויות קיימות מעבר לים ומה מתוכן רלוונטי. במציאת עבודה בחו"ל צריך לברר איזה חברות מגייסות כוח אדם, למי אפשר לפנות על מנת ליצור קשר עם מחלקת משאבי אנוש ומה עושים במידה ומעוניינים להגיש מועמדות. הכנת שיעורי הבית היא חלק קריטי מהתהליך הארוך של חיפוש עבודה בחו"ל, כי אחרת עלול להיווצר מצב של בזבוז אנרגיות וכסף.

צעד שני: הגשת מועמדות

בצעד השני מגישים מועמדות למשרות שעל פניו נראות רלוונטיות. בשביל לבדוק האם משרה מסוימת אכן רלוונטית עבור המועמד צריך לבדוק את הדברים הבאים:

  • מיקום גיאוגרפי ספציפי של העבודה
  • תנאי העסקה ושכר
  • תקופת חפיפה והכשרה
  • השתתפות בעלויות מגורים
  • עלויות טיסה והתאקלמות עם או בלי המשפחה

על בסיס הפרטים לעיל ניתן לדעת לאיזה משרות להגיש מועמדות ומתי לוותר על התענוג. במידה ולא מצליחים להגיע להחלטה, ניתן להרחיב את החיפוש אחר משרות מסוימות באמצעות מידע שמופיע באתרי האינטרנט. הדגש הוא בכל מקרה על הגשת מועמדות מסודרת שלא תפגע בקריירה הקיימת של המועמד.

צעד שלישי: ראיון עבודה

הצעד השלישי והאחרון בתהליך הארוך של מציאת עבודה בחו"ל הוא כמובן טיסה לצורך פגישה אישית וראיון עבודה מסודר. בניגוד לחיפוש עבודה בארץ שבמהלכו אפשר לדעת פחות או יותר כיצד הריאיון ייראה, מעבר לים יש חוקים אחרים לגמרי. המשמעות היא שצריך להתייחס לראיון עבודה כאמצעי שעוזר גם למועמד לדעת האם המשרה מתאימה לו, האם שווה לו לעבור ועד כמה זה משתלם.

הדרך למציאת עבודה מושלמת לסטודנטים – הצעות משתלמות

כיום, סטודנטים מאוד מתקשים במציאת עבודה שתאפשר להם להתפרנס בצורה יציבה וגם בנוסף לממן את הוצאות הלימודים. הקושי הגדול בהם הסטודנטים נתקלים הוא הקושי בלמצוא משרה שגם תתאים להם ללוחות הזמנים הצפופים הכלולים לימודים, שיעורים תקופות מבחנים ועוד. וגם משרה בעלת תנאים ושכר טוב שלא נדרשים בה לניסיון קודם.   וכך לרוב מוצאים את עצמם הסטודנטים

קרא עוד »

ייעוץ עסקי: מקצוע שמצריך הכשרה או ניסיון?

בזירה העסקית התחרותית כל החלטה היא חשובה, כל צעד אסטרטגי ולו הקטן ביותר מוכרח להיות מוקפד ולנבוע משורה של שיקולים שונים המבינים את התכונה הרבה המאפיינת את השוק. על קרקע פורייה זו, בה עסקים רבים נלחמים על ליבם של קהל צרכנים דומה, החל מקצוע הייעוץ העסקי לשגשג תוך שניתן למצוא מגוון רחב של יועצים ויועצות.

קרא עוד »

האם לעבודת הסמינריון יכולה להיות השפעה על מציאת עבודה?

העבודה הסמינריונית במסגרתם של הלימודים האקדמיים הינה חלק בלתי נפרד מן מחווייתם של כל סטודנט וסטודנטית ללימודי תואר ראשון. מטרתה של העבודה הסמינריונית לשקף את יכולתם של הסטודנטים לערוך מחקר עצמאי תוך נקיטת גישה ביקורתית המבקשת לבחון נושא מסוים מתוך פרספקטיבה חדשה המוסיפה על המחקר הקיים. עבודת הסמינריון נתפשת בעיני סטודנטים רבים כ'אימת התואר' תוך

קרא עוד »

האם יש עבודה במכירת מוצרי יודאיקה?

חושבים להיכנס לעולם היודאיקה ותשמישי הקדושה אבל לא בטוחים האם יש שם עבודה והאם יש כסף? תנו לנו לעזור לכם להבין מה קורה עם עולם היודאיקה ולמה דווקא עכשיו זו הזדמנות מעולה להיכנס אליו. עולם תשמישי הקדושה והיודאיקה הוא עולם ישן, לא? תשמישי קדושה ומוצרי יודאיקה הוא עולם ישן שהולך אלפי שנים עם הדת שלנו.

קרא עוד »

איך להתקבל לעבודה בשוק התעסוקה התחרותי של המאה ה-21?

שוק העבודה של ימינו מאופיין בקצב שינויים מהיר ובתחרותיות עזה. אבל למרות אתגרים לא פשוטים אלה, כשאתם מצוידים בעצות הנכונות ובחשיבה פרואקטיבית, תוכלו להפוך את הניווט בשוק התעסוקה התחרותי למסע קצת פחות מלחיץ שיוביל להצלחה. חיפוש עבודה עשוי להיות הליך קשה ומאתגר, אבל מציאת דרכים שיעזרו לכם להתבלט כמועמדים הרצויים ביותר, תעזור להגביר את הסיכויים

קרא עוד »

האם יש עבודה בבניית בתי עץ

בניית בתי עץ יכולה לספק הזדמנויות עבודה רבות לעוסקים בענף הבנייה. עץ שימש כחומר בניין במשך מאות שנים בשל הרבגוניות, הקיימות והמשיכה האסתטית שלו. להלן חקירה מעמיקה של ההיבטים השונים והזדמנויות עבודה פוטנציאליות בבניית בתי עץ. תעשיית הבנייה עדה לצמיחה מתמדת ברחבי העולם, עם ביקוש הולך וגובר לאפשרויות בנייה בנות קיימא וידידותיות לסביבה. בתי עץ

קרא עוד »
מודעות: