Meytarim – חיפוש עבודה

פורטל מיתרים – מחפשים עבודה ומוצאים!

חיפוש עבודה פקידה

תוכן עניינים

עבודה כפקידה יכולה להתאים לנשים בטווח רחב של גילאים. בדרך כלל מדובר בעבודה שקורצת לנשים צעירות בלי ניסיון, אך עם הזמן למדו גם נשים מבוגרות ומנוסות יותר כיצד לנצל אותה. היתרון העיקרי בעבודה כפקידה בא לידי ביטוי בעצמאות וגמישות. בנוסף, בחלק מהמשרות מובטח שכר גבוה לפקידות שמתמידות בעבודתן ומוכיחות את חיוניותן עבור המערכת.

מקומות עבודה לפקידות

בתהליך חיפוש עבודה פקידה שרוצה להציע את עצמה יכולה לפנות למקומות הבאים ולבדוק את תנאי הקבלה:

א. עסקים במגזר הפרטי – רוב העסקים במגזר הפרטי שמעסיקים פקידות הם ארגונים גדולים. קשה למצוא פקידות בעסקים קטנים ובינוניים, אך בארגונים גדולים מדובר על חלק בלתי נפרד ממערך השירות ללקוחות, לעובדים ולספקים. כמו כן, יש בעלי עסקים שמעסיקים פקידה צמודה שתסייע להם במטלות יום יומיות.

ב. מוסדות ציבוריים – גם במוסד הציבורי מעסיקים כיום פקידות למשימות שונות. במסגרת חיפוש עבודה פקידה יכולה לפנות ישירות למוסדות ציבור על מנת לשאול האם יש תפקיד פנוי, או להגיש מועמדות במכרזים שפתוחים לכלל האנשים. המכרזים מפורסמים באמצעי התקשורת והם גם מתאימים למי שרוצה לנצל את ניסיון העבר שלה בעבודות דומות.

ג. שירותי פקידות עצמאיים – בתהליך חיפוש עבודה פקידה מגלה לעיתים שהיא יכולה להציע לפחות חלק מהשירותים שלה בצורה של מיקור חוץ ובאופן עצמאי לחלוטין. עבודה כעצמאית עוזרת לפקידות לשמור על גמישות והיא מתאימה להן בטווח הארוך. התנאי היחיד לעבודה כפקידה באופן עצמאי הוא ניסיון של כמה שנים לפחות עם התחום והענף.

תנאי קבלה לעבודה כפקידה

תנאי הקבלה לעבודה כפקידה משתנים לפי התחום. בתחום ההייטק למשל מחפשים בדרך כלל פקידות שבקיאות בשפות זרות, יישומי מחשב ואוריינטציה טכנולוגית. לעומת זאת, במגזר הציבורי יש ביקוש לפקידות שיודעות להתנהל גם עם נושאים של הנהלת חשבונות וכוח אדם. רצוי לבדוק את תנאי הקבלה עוד במסגרת חיפוש העבודה ולא לחכות לרגע האחרון. במידה ולא בטוחים, ניתן לשאול את המעסיק בראיון עבודה ולהתעניין בתנאי השכר. זו דרך טובה להתאים את העבודה לציפיות ולייצר תנאי העסקה נוחים ומתגמלים.

ייעוץ עסקי: מקצוע שמצריך הכשרה או ניסיון?

בזירה העסקית התחרותית כל החלטה היא חשובה, כל צעד אסטרטגי ולו הקטן ביותר מוכרח להיות מוקפד ולנבוע משורה של שיקולים שונים המבינים את התכונה הרבה המאפיינת את השוק. על קרקע פורייה זו, בה עסקים רבים נלחמים על ליבם של קהל צרכנים דומה, החל מקצוע הייעוץ העסקי לשגשג תוך שניתן למצוא מגוון רחב של יועצים ויועצות.

קרא עוד »

האם לעבודת הסמינריון יכולה להיות השפעה על מציאת עבודה?

העבודה הסמינריונית במסגרתם של הלימודים האקדמיים הינה חלק בלתי נפרד מן מחווייתם של כל סטודנט וסטודנטית ללימודי תואר ראשון. מטרתה של העבודה הסמינריונית לשקף את יכולתם של הסטודנטים לערוך מחקר עצמאי תוך נקיטת גישה ביקורתית המבקשת לבחון נושא מסוים מתוך פרספקטיבה חדשה המוסיפה על המחקר הקיים. עבודת הסמינריון נתפשת בעיני סטודנטים רבים כ'אימת התואר' תוך

קרא עוד »

האם יש עבודה במכירת מוצרי יודאיקה?

חושבים להיכנס לעולם היודאיקה ותשמישי הקדושה אבל לא בטוחים האם יש שם עבודה והאם יש כסף? תנו לנו לעזור לכם להבין מה קורה עם עולם היודאיקה ולמה דווקא עכשיו זו הזדמנות מעולה להיכנס אליו. עולם תשמישי הקדושה והיודאיקה הוא עולם ישן, לא? תשמישי קדושה ומוצרי יודאיקה הוא עולם ישן שהולך אלפי שנים עם הדת שלנו.

קרא עוד »

איך להתקבל לעבודה בשוק התעסוקה התחרותי של המאה ה-21?

שוק העבודה של ימינו מאופיין בקצב שינויים מהיר ובתחרותיות עזה. אבל למרות אתגרים לא פשוטים אלה, כשאתם מצוידים בעצות הנכונות ובחשיבה פרואקטיבית, תוכלו להפוך את הניווט בשוק התעסוקה התחרותי למסע קצת פחות מלחיץ שיוביל להצלחה. חיפוש עבודה עשוי להיות הליך קשה ומאתגר, אבל מציאת דרכים שיעזרו לכם להתבלט כמועמדים הרצויים ביותר, תעזור להגביר את הסיכויים

קרא עוד »

האם יש עבודה בבניית בתי עץ

בניית בתי עץ יכולה לספק הזדמנויות עבודה רבות לעוסקים בענף הבנייה. עץ שימש כחומר בניין במשך מאות שנים בשל הרבגוניות, הקיימות והמשיכה האסתטית שלו. להלן חקירה מעמיקה של ההיבטים השונים והזדמנויות עבודה פוטנציאליות בבניית בתי עץ. תעשיית הבנייה עדה לצמיחה מתמדת ברחבי העולם, עם ביקוש הולך וגובר לאפשרויות בנייה בנות קיימא וידידותיות לסביבה. בתי עץ

קרא עוד »

האם יש עבודה באילוף כלבים

  אילוף כלבים יכול להיות בחירת קריירה מתגמלת ומספקת עבור אנשים שיש להם תשוקה לעבוד עם כלבים ולעזור להם להתפתח לבני לוויה מתנהגים היטב וצייתנים. עם זאת, כמו כל מקצוע, זמינות העבודה באילוף כלבים יכולה להשתנות בהתאם לגורמים שונים. במאמר זה נבחן את השיקולים והגורמים הקשורים לזמינות העבודה באילוף כלבים. בשנים האחרונות גוברת ההערכה לחשיבותו

קרא עוד »
מודעות: