Meytarim – חיפוש עבודה

פורטל מיתרים – מחפשים עבודה ומוצאים!

חיפוש עבודה עם מגורים

תוכן עניינים

מחירי הנדל"ן בישראל ממשיכים לעלות ולכן משפיעים באופן דרמטי על יוקר המחייה. כתוצאה מכך, רבים בארץ לא יכולים להרשות לעצמם לקנות דירה ובמקרים מסוימים אפילו לשכור בית. הפתרון היחיד עבורם הוא להתמקד באפשרות של חיפוש עבודה עם מגורים וכך ליהנות מכל העולמות.

היתרונות של חיפוש עבודה עם מגורים

היתרון המובהק של חיפוש עבודה עם מגורים הוא חיסכון בהוצאות. בעזרת עבודה שכוללת הקצאת מקום מגורים ניתן לחסוך שכר דירה, תשלומי משכנתא ותשלומי פיגורים על חובות וריביות. החיסכון עצמו מצטבר למאות שקלים בחודש ואלפי שקלים בשנה, והוא משמעותי בעיקר עבור הורים לילדים ובעלי משפחות. כמו כן, עבודה שכוללת מגורים מעניקה תחושת ביטחון. התחושה הזו שווה הרבה עבור המועמדים והיא עשויה להטות את הכף לטובת עבודות מסוימות.

השוואה בין מקומות עבודה

יש תחומים רבים שבהם ניתן למצוא עבודה שכוללת מגורים. הדבר היחיד שצריך לשים לב אליו הוא תנאי ההעסקה והפרמטרים הבאים:

א. השתתפות העובד – בחלק מהחברות מציעים עבודה עם מגורים אך בכפוף להשתתפות של העובד. ההשתתפות בכל מקרה נמוכה יותר מעלות שכר הדירה או המשכנתא, אך כדאי לבדוק אותה לפני שחותמים על חוזה העסקה.

ב. מקום המגורים – רצוי לבדוק איפה בדיוק מקום המגורים ומה המרחק בינו לבין מקום העבודה. במידה ומתכננים חיפוש עבודה עם מגורים עבור המשפחה והילדים, יש לברר לגבי המרחק מבתי הספר, הגנים, מוסדות החינוך, תחבורה ציבורית וכן הלאה.

ג. התחייבות לטווח ארוך – רוב המעסיקים שמוכנים לסבסד מגורים עבור העובד מתנים זאת בהתחייבות לטווח ארוך. על אף שגם התחייבות מן הסוג הזה מעניקה סוג של ביטחון כי היא תקפה עבור העובד והמעביד כאחד, במקרים מסוימים היא עלולה להגביל את אפשרויות הקידום בקריירה.

איך מוצאים עבודה שכוללת מגורים?

אפשר למצוא עבודה שכוללת מגורים באמצעות קשרים אישיים, מידע מאתרי האינטרנט, רשתות חברתיות ופנייה לחברת כוח אדם. כדאי גם לשלב בין מקורות חיפוש עבודה ולהישאר זמינים להצעות מעניינות. כך ניתן למצוא עבודה מתגמלת ולנצל את יתרונותיה מבחינת שכר וביטחון תעסוקתי.

הדרך למציאת עבודה מושלמת לסטודנטים – הצעות משתלמות

כיום, סטודנטים מאוד מתקשים במציאת עבודה שתאפשר להם להתפרנס בצורה יציבה וגם בנוסף לממן את הוצאות הלימודים. הקושי הגדול בהם הסטודנטים נתקלים הוא הקושי בלמצוא משרה שגם תתאים להם ללוחות הזמנים הצפופים הכלולים לימודים, שיעורים תקופות מבחנים ועוד. וגם משרה בעלת תנאים ושכר טוב שלא נדרשים בה לניסיון קודם.   וכך לרוב מוצאים את עצמם הסטודנטים

קרא עוד »

ייעוץ עסקי: מקצוע שמצריך הכשרה או ניסיון?

בזירה העסקית התחרותית כל החלטה היא חשובה, כל צעד אסטרטגי ולו הקטן ביותר מוכרח להיות מוקפד ולנבוע משורה של שיקולים שונים המבינים את התכונה הרבה המאפיינת את השוק. על קרקע פורייה זו, בה עסקים רבים נלחמים על ליבם של קהל צרכנים דומה, החל מקצוע הייעוץ העסקי לשגשג תוך שניתן למצוא מגוון רחב של יועצים ויועצות.

קרא עוד »

האם לעבודת הסמינריון יכולה להיות השפעה על מציאת עבודה?

העבודה הסמינריונית במסגרתם של הלימודים האקדמיים הינה חלק בלתי נפרד מן מחווייתם של כל סטודנט וסטודנטית ללימודי תואר ראשון. מטרתה של העבודה הסמינריונית לשקף את יכולתם של הסטודנטים לערוך מחקר עצמאי תוך נקיטת גישה ביקורתית המבקשת לבחון נושא מסוים מתוך פרספקטיבה חדשה המוסיפה על המחקר הקיים. עבודת הסמינריון נתפשת בעיני סטודנטים רבים כ'אימת התואר' תוך

קרא עוד »

האם יש עבודה במכירת מוצרי יודאיקה?

חושבים להיכנס לעולם היודאיקה ותשמישי הקדושה אבל לא בטוחים האם יש שם עבודה והאם יש כסף? תנו לנו לעזור לכם להבין מה קורה עם עולם היודאיקה ולמה דווקא עכשיו זו הזדמנות מעולה להיכנס אליו. עולם תשמישי הקדושה והיודאיקה הוא עולם ישן, לא? תשמישי קדושה ומוצרי יודאיקה הוא עולם ישן שהולך אלפי שנים עם הדת שלנו.

קרא עוד »

איך להתקבל לעבודה בשוק התעסוקה התחרותי של המאה ה-21?

שוק העבודה של ימינו מאופיין בקצב שינויים מהיר ובתחרותיות עזה. אבל למרות אתגרים לא פשוטים אלה, כשאתם מצוידים בעצות הנכונות ובחשיבה פרואקטיבית, תוכלו להפוך את הניווט בשוק התעסוקה התחרותי למסע קצת פחות מלחיץ שיוביל להצלחה. חיפוש עבודה עשוי להיות הליך קשה ומאתגר, אבל מציאת דרכים שיעזרו לכם להתבלט כמועמדים הרצויים ביותר, תעזור להגביר את הסיכויים

קרא עוד »

האם יש עבודה בבניית בתי עץ

בניית בתי עץ יכולה לספק הזדמנויות עבודה רבות לעוסקים בענף הבנייה. עץ שימש כחומר בניין במשך מאות שנים בשל הרבגוניות, הקיימות והמשיכה האסתטית שלו. להלן חקירה מעמיקה של ההיבטים השונים והזדמנויות עבודה פוטנציאליות בבניית בתי עץ. תעשיית הבנייה עדה לצמיחה מתמדת ברחבי העולם, עם ביקוש הולך וגובר לאפשרויות בנייה בנות קיימא וידידותיות לסביבה. בתי עץ

קרא עוד »
מודעות: