Meytarim – חיפוש עבודה

פורטל מיתרים – מחפשים עבודה ומוצאים!

חיפוש עבודה סוכני שטח

תוכן עניינים

התפקיד העיקרי של סוכני שטח הוא בדרך כלל להיות סוכני מכירות ולגייס לקוחות או ספקים חדשים. יתרונות התפקיד באים לידי ביטוי בשכר גבוה, גמישות ועצמאות. סוכני שטח גם נמצאים לעיתים קרובות במסלולים מהירים לקידום והם יכולים להציע את עצמם כמועמדים לניהול. עם זאת, יש מקרים שבהם סוכני השטח מרגישים מיצוי ולכן הם בוחרים לצאת לדרך חדשה ולהחליף מקום עבודה.

איך כדאי לסוכני שטח מנוסים למצוא עבודה חדשה?

בתהליך של חיפוש עבודה סוכני שטח מנוסים צריכים לנצל את הרקע והיכולות שלהם. הנה כמה דרכים לעשות זאת:

א. שימוש בקשרים אישיים – אחת התכונות שמאפיינות סוכני שטח היא יחסי אנוש מעולים. יחסי אנוש אלו עוזרים לסוכני השטח לשכנע לקוחות, ספקים וקולגות והם גם יכולים לעזור להם בחיפוש אחר מקום עבודה חדש. כל מה שסוכני השטח צריכים לעשות הוא להשתמש בקשרים האישיים כבר בשלבים המוקדמים של חיפוש עבודה ולא להתבייש להציע את עצמם.

ב. פנייה לחברות ומעסיקים – סוכני שטח שמכירים את התחום על בוריו יכולים לפנות ישירות לחברות ומעסיקים. ברוב המקרים מדובר אפילו על חברות שעד לפני זמן קצר היו נחשבות מתחרות של סוכני השטח, אך לאחר עזיבת מקום העבודה אין לזה משמעות. בתהליך חיפוש עבודה סוכני שטח צריכים להשתמש בכל פריט מידע שיש להם ולהציב את האינטרס האישי שלהם בראש סדר העדיפויות.

ג. גיוס דרך חברות כוח אדם – סוכני שטח יכולים גם להשתמש בידע של חברות כוח אדם על מנת למצוא עבודות חדשות. חברות כוח אדם בדרך כלל בקיאות בתחום המכירות והן יודעות בזמן אמת על משרות שמתפנות. בנוסף, חברות כוח האדם עובדות ישירות מול המעסיקים וכך הן חוסכות זמן עבור סוכני שטח מובטלים או כאלה שנמצאים בין עבודות.

חיפוש עבודה סוכני שטח באינטרנט

אתרי האינטרנט מספקים לסוכני שטח המון מידע על עבודות באזורים שונים בארץ. אין צורך בידע טכני על מנת להשתמש באתרי דרושים באינטרנט, המשרות מתעדכנות על בסיס יומי ואפשר לבצע פילוח לפי ציפיות שכר, תחומים ועוד.נ

לימודי נדל"ן

לימודי נדל"ן ויתרונותיהם החיפוש אחר קריירה עלול להתגלות כלא פשוט כלל; ישנם המחפשים סיפוק, אחרים מעוניינים בהכנסה נאותה. למעשה, רוב האנשים מעוניינים במשרה אשר אליה ישמחו להתעורר בכל בוקר ומאידך, כזו שתאפשר להם לנשום בסוף החודש. אם זו הקריירה שגם אתם מחפשים, ייתכן כי עולם הנדל"ן עלה בדעתכם לא פעם, ובצדק. מדובר בענף המתפתח ללא

קרא עוד »

 איך לבחור בעל מקצוע?

בשוק יש הרבה אנשי מקצוע לבחירה. זה יכול להיות קשה למצוא את המתאים לך. ישנם גורמים רבים שיכולים לעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה. עליך להעריך את כישוריהם, הניסיון ותיק העבודות שלהם כדי לראות אם הם מתאימים לצרכים שלך. זו משימה לא פשוטה לבחור בעל מקצוע. זוהי טעות נפוצה שהדרך היחידה למצוא איש מקצוע טוב

קרא עוד »

הכל אודות חברות כוח אדם

בעידן המודרני, על אף שפע של משרות ומקורות העסקה, לא פשוט למצוא עבודה טובה ומתאימה שתספק לנו את השכר הרצוי ואת ההנאה. במקרים רבים, זה עשוי להיות תהליך מתיש במיוחד. חברת כוח אדם היא חברה שמתמחה במציאת עבודה במגוון רחב של תחומים ובהיקפי משרה שונים. לרוב, וככל שמדובר בחברה בעלת מוניטין, יש לה בלעדיות על

קרא עוד »

חיפוש עבודה בכירים

בעלי תפקידים בכירים מחליטים לעיתים להחליף קריירה או מקצוע. בנוסף, יש הרבה אנשים שמגיעים לתפקידים נחשקים אבל מגלים לאחר מכן שהם מתאימים לתחום שונה לגמרי. המאפיין המשותף לכל הבכירים הללו הוא הצורך בחיפוש עבודה שהולם את הכישורים והניסיון שלהם. עם זאת, לא קל להתמצא בתחום של חיפוש עבודה בכירים ויש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון.

קרא עוד »

חיפוש עבודה ניהול

עבודה בניהול קורצת לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים. היא מגלמת בתוכה יתרונות כמו יכולת השפעה, שכר גבוה ותנאים מועדפים וממנה ניתן להתקדם לתפקידים בכירים בארגון או בחברה. בנוסף, בתהליך חיפוש עבודה ניהול יכול להתאים למגזר הפרטי או הציבורי. השאלה היחידה היא כיצד מתקבלים לעבודה כמנהלים ומה אפשר לעשות על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה.

קרא עוד »

חיפוש עבודה מהבית

עבודה מהבית מגלמת בתוכה שורה ארוכה של יתרונות. קודם כל, היא חוסכת זמן על עמידה בפקקים ומאפשרת להורים ובעלי משפחות לבלות יותר עם הילדים. שנית, עבודה כזו מבטיחה עצמאות מלאה וניתן לבצע אותה בשעות שמתאימות לסגנון החיים האישי. העבודה גם עולה בקנה אחד עם הדרישות של גברים ונשים בגילאים שונים והיא מיועדת לעצמאיים ושכירים כאחד.

קרא עוד »
מודעות: