Meytarim – חיפוש עבודה

פורטל מיתרים – מחפשים עבודה ומוצאים!

חיפוש עבודה לנוער

תוכן עניינים

בני נוער מתחילים כיום לעבוד בגיל מוקדם ומתוך מטרה לצאת לעצמאות כלכלית. בנוסף, רבים מבני הנוער מנצלים את החופשות הארוכות מבתי הספר או את התקופה לפני הגיוס על מנת לעבוד ולהרוויח שכר גבוה. מצד שני, חיפוש עבודה לנוער הוא מטבעו בעל מאפיינים מיוחדים. יש שורה ארוכה של תקנות אליהן צריך להתייחס כאשר מחפשים עבודה מן הסוג הזה ובמקרים מסוימים רצוי לערב אנשי מקצוע.

שיקולים בחיפוש עבודה לבני נוער

הנה כמה שיקולים שאמורים להנחות הורים או מועמדים בתהליך של חיפוש עבודה לנוער:

א. הוראות החוק – המעסיקים מחויבים לגייס בני נוער לעבודה לפי תקנות והוראות החוק בלבד. במידה והמעסיק לא מקפיד על כך, האחריות היא של ההורים או הנער העובד. לא מומלץ לעבוד שלא כחוק כי במקרים אלו עלולות להיות מוטלות סנקציות.

ב. מספר שעות העבודה – העבודה לא אמורה לבוא על חשבון חיי הפנאי או הלימודים של בני נוער. מומלץ לבדוק מראש מה מספר שעות העבודה, האם ישנה התחייבות למספר שעות מינימאלי וכמה זמן נמשכת משמרת. באופן עקרוני, רצוי לתת עדיפות לעבודה במשמרות וכך לשמור על גמישות מסוימת.

ג. שכר – בני נוער מרוויחים פחות ממבוגרים אבל גם הם יכולים להשתמש בשכר כשיקול האם לבחור מקום עבודה מסוים. אפשר לבדוק מה השכר הממוצע בכל תחום באמצעות מידע באתרי האינטרנט וניתן גם לעקוב אחר הנושא בפורומים מקצועיים, ברשתות החברתיות ומול נציגי המוסד לביטוח לאומי ולשכת התעסוקה.

חיפוש עבודה לנוער דרך חברת כוח אדם

חברת כוח אדם יכולה לסייע לבני נוער שמחפשים עבודה. היתרון של חיפוש עבודה דרך חברת כוח אדם הוא שלרוב יהיה מדובר באופציה חוקית, היות ונציגי החברה לא יסכנו את עצמם. במקביל, חברת כוח אדם מקבלת דרישות להשמת עובדים ממעסיקים בכל רחבי הארץ. החברה יכולה למצוא בני נוער שמתאימים לעבודות מסוימות לפי תחומי העניין שלהם, הגיל וציפיות השכר. השאיפה היא בסופו של דבר לתווך בין המעסיק לעובד וליצור עבור בני נוער סביבה שבה הם יכולים להיות מועסקים בביטחון מלא.

ייעוץ עסקי: מקצוע שמצריך הכשרה או ניסיון?

בזירה העסקית התחרותית כל החלטה היא חשובה, כל צעד אסטרטגי ולו הקטן ביותר מוכרח להיות מוקפד ולנבוע משורה של שיקולים שונים המבינים את התכונה הרבה המאפיינת את השוק. על קרקע פורייה זו, בה עסקים רבים נלחמים על ליבם של קהל צרכנים דומה, החל מקצוע הייעוץ העסקי לשגשג תוך שניתן למצוא מגוון רחב של יועצים ויועצות.

קרא עוד »

האם לעבודת הסמינריון יכולה להיות השפעה על מציאת עבודה?

העבודה הסמינריונית במסגרתם של הלימודים האקדמיים הינה חלק בלתי נפרד מן מחווייתם של כל סטודנט וסטודנטית ללימודי תואר ראשון. מטרתה של העבודה הסמינריונית לשקף את יכולתם של הסטודנטים לערוך מחקר עצמאי תוך נקיטת גישה ביקורתית המבקשת לבחון נושא מסוים מתוך פרספקטיבה חדשה המוסיפה על המחקר הקיים. עבודת הסמינריון נתפשת בעיני סטודנטים רבים כ'אימת התואר' תוך

קרא עוד »

האם יש עבודה במכירת מוצרי יודאיקה?

חושבים להיכנס לעולם היודאיקה ותשמישי הקדושה אבל לא בטוחים האם יש שם עבודה והאם יש כסף? תנו לנו לעזור לכם להבין מה קורה עם עולם היודאיקה ולמה דווקא עכשיו זו הזדמנות מעולה להיכנס אליו. עולם תשמישי הקדושה והיודאיקה הוא עולם ישן, לא? תשמישי קדושה ומוצרי יודאיקה הוא עולם ישן שהולך אלפי שנים עם הדת שלנו.

קרא עוד »

איך להתקבל לעבודה בשוק התעסוקה התחרותי של המאה ה-21?

שוק העבודה של ימינו מאופיין בקצב שינויים מהיר ובתחרותיות עזה. אבל למרות אתגרים לא פשוטים אלה, כשאתם מצוידים בעצות הנכונות ובחשיבה פרואקטיבית, תוכלו להפוך את הניווט בשוק התעסוקה התחרותי למסע קצת פחות מלחיץ שיוביל להצלחה. חיפוש עבודה עשוי להיות הליך קשה ומאתגר, אבל מציאת דרכים שיעזרו לכם להתבלט כמועמדים הרצויים ביותר, תעזור להגביר את הסיכויים

קרא עוד »

האם יש עבודה בבניית בתי עץ

בניית בתי עץ יכולה לספק הזדמנויות עבודה רבות לעוסקים בענף הבנייה. עץ שימש כחומר בניין במשך מאות שנים בשל הרבגוניות, הקיימות והמשיכה האסתטית שלו. להלן חקירה מעמיקה של ההיבטים השונים והזדמנויות עבודה פוטנציאליות בבניית בתי עץ. תעשיית הבנייה עדה לצמיחה מתמדת ברחבי העולם, עם ביקוש הולך וגובר לאפשרויות בנייה בנות קיימא וידידותיות לסביבה. בתי עץ

קרא עוד »

האם יש עבודה באילוף כלבים

  אילוף כלבים יכול להיות בחירת קריירה מתגמלת ומספקת עבור אנשים שיש להם תשוקה לעבוד עם כלבים ולעזור להם להתפתח לבני לוויה מתנהגים היטב וצייתנים. עם זאת, כמו כל מקצוע, זמינות העבודה באילוף כלבים יכולה להשתנות בהתאם לגורמים שונים. במאמר זה נבחן את השיקולים והגורמים הקשורים לזמינות העבודה באילוף כלבים. בשנים האחרונות גוברת ההערכה לחשיבותו

קרא עוד »
מודעות: