Meytarim – חיפוש עבודה

פורטל מיתרים – מחפשים עבודה ומוצאים!

חיפוש עבודה לנוער

תוכן עניינים

בני נוער מתחילים כיום לעבוד בגיל מוקדם ומתוך מטרה לצאת לעצמאות כלכלית. בנוסף, רבים מבני הנוער מנצלים את החופשות הארוכות מבתי הספר או את התקופה לפני הגיוס על מנת לעבוד ולהרוויח שכר גבוה. מצד שני, חיפוש עבודה לנוער הוא מטבעו בעל מאפיינים מיוחדים. יש שורה ארוכה של תקנות אליהן צריך להתייחס כאשר מחפשים עבודה מן הסוג הזה ובמקרים מסוימים רצוי לערב אנשי מקצוע.

שיקולים בחיפוש עבודה לבני נוער

הנה כמה שיקולים שאמורים להנחות הורים או מועמדים בתהליך של חיפוש עבודה לנוער:

א. הוראות החוק – המעסיקים מחויבים לגייס בני נוער לעבודה לפי תקנות והוראות החוק בלבד. במידה והמעסיק לא מקפיד על כך, האחריות היא של ההורים או הנער העובד. לא מומלץ לעבוד שלא כחוק כי במקרים אלו עלולות להיות מוטלות סנקציות.

ב. מספר שעות העבודה – העבודה לא אמורה לבוא על חשבון חיי הפנאי או הלימודים של בני נוער. מומלץ לבדוק מראש מה מספר שעות העבודה, האם ישנה התחייבות למספר שעות מינימאלי וכמה זמן נמשכת משמרת. באופן עקרוני, רצוי לתת עדיפות לעבודה במשמרות וכך לשמור על גמישות מסוימת.

ג. שכר – בני נוער מרוויחים פחות ממבוגרים אבל גם הם יכולים להשתמש בשכר כשיקול האם לבחור מקום עבודה מסוים. אפשר לבדוק מה השכר הממוצע בכל תחום באמצעות מידע באתרי האינטרנט וניתן גם לעקוב אחר הנושא בפורומים מקצועיים, ברשתות החברתיות ומול נציגי המוסד לביטוח לאומי ולשכת התעסוקה.

חיפוש עבודה לנוער דרך חברת כוח אדם

חברת כוח אדם יכולה לסייע לבני נוער שמחפשים עבודה. היתרון של חיפוש עבודה דרך חברת כוח אדם הוא שלרוב יהיה מדובר באופציה חוקית, היות ונציגי החברה לא יסכנו את עצמם. במקביל, חברת כוח אדם מקבלת דרישות להשמת עובדים ממעסיקים בכל רחבי הארץ. החברה יכולה למצוא בני נוער שמתאימים לעבודות מסוימות לפי תחומי העניין שלהם, הגיל וציפיות השכר. השאיפה היא בסופו של דבר לתווך בין המעסיק לעובד וליצור עבור בני נוער סביבה שבה הם יכולים להיות מועסקים בביטחון מלא.

שעון נוכחות לעובדים

שעוני נוכחות הם חלק מהותי בכל ארגון שרוצה להבטיח שעובדיו עומדים בזמנים ונוכחים בשעות העבודה. שעונים אלה הם מכשירים שבהם עובדים משתמשים כדי לתעד את זמני ההתחלה והסיום שלהם, כמו גם כל הפסקות שהם לוקחים במהלך היום. אמנם ישנם מספר סוגים של שעוני נוכחות לעובדים, אך הנפוצים שבהם הם שעוני המחץ המסורתיים ומערכות נוכחות ביומטריות

קרא עוד »

לימודי נדל"ן

לימודי נדל"ן ויתרונותיהם החיפוש אחר קריירה עלול להתגלות כלא פשוט כלל; ישנם המחפשים סיפוק, אחרים מעוניינים בהכנסה נאותה. למעשה, רוב האנשים מעוניינים במשרה אשר אליה ישמחו להתעורר בכל בוקר ומאידך, כזו שתאפשר להם לנשום בסוף החודש. אם זו הקריירה שגם אתם מחפשים, ייתכן כי עולם הנדל"ן עלה בדעתכם לא פעם, ובצדק. מדובר בענף המתפתח ללא

קרא עוד »

 איך לבחור בעל מקצוע?

בשוק יש הרבה אנשי מקצוע לבחירה. זה יכול להיות קשה למצוא את המתאים לך. ישנם גורמים רבים שיכולים לעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה. עליך להעריך את כישוריהם, הניסיון ותיק העבודות שלהם כדי לראות אם הם מתאימים לצרכים שלך. זו משימה לא פשוטה לבחור בעל מקצוע. זוהי טעות נפוצה שהדרך היחידה למצוא איש מקצוע טוב

קרא עוד »

הכל אודות חברות כוח אדם

בעידן המודרני, על אף שפע של משרות ומקורות העסקה, לא פשוט למצוא עבודה טובה ומתאימה שתספק לנו את השכר הרצוי ואת ההנאה. במקרים רבים, זה עשוי להיות תהליך מתיש במיוחד. חברת כוח אדם היא חברה שמתמחה במציאת עבודה במגוון רחב של תחומים ובהיקפי משרה שונים. לרוב, וככל שמדובר בחברה בעלת מוניטין, יש לה בלעדיות על

קרא עוד »

חיפוש עבודה בכירים

בעלי תפקידים בכירים מחליטים לעיתים להחליף קריירה או מקצוע. בנוסף, יש הרבה אנשים שמגיעים לתפקידים נחשקים אבל מגלים לאחר מכן שהם מתאימים לתחום שונה לגמרי. המאפיין המשותף לכל הבכירים הללו הוא הצורך בחיפוש עבודה שהולם את הכישורים והניסיון שלהם. עם זאת, לא קל להתמצא בתחום של חיפוש עבודה בכירים ויש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון.

קרא עוד »

חיפוש עבודה ניהול

עבודה בניהול קורצת לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים. היא מגלמת בתוכה יתרונות כמו יכולת השפעה, שכר גבוה ותנאים מועדפים וממנה ניתן להתקדם לתפקידים בכירים בארגון או בחברה. בנוסף, בתהליך חיפוש עבודה ניהול יכול להתאים למגזר הפרטי או הציבורי. השאלה היחידה היא כיצד מתקבלים לעבודה כמנהלים ומה אפשר לעשות על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה.

קרא עוד »
מודעות: