Meytarim – חיפוש עבודה

פורטל מיתרים – מחפשים עבודה ומוצאים!

הדרך למציאת עבודה מושלמת לסטודנטים – הצעות משתלמות

תוכן עניינים

כיום, סטודנטים מאוד מתקשים במציאת עבודה שתאפשר להם להתפרנס בצורה יציבה וגם בנוסף לממן את הוצאות הלימודים. הקושי הגדול בהם הסטודנטים נתקלים הוא הקושי בלמצוא משרה שגם תתאים להם ללוחות הזמנים הצפופים הכלולים לימודים, שיעורים תקופות מבחנים ועוד. וגם משרה בעלת תנאים ושכר טוב שלא נדרשים בה לניסיון קודם. 

 וכך לרוב מוצאים את עצמם הסטודנטים במשרות שלא מתאימות להם וגורמות לכך שיצטרכו לוותר על חלק משעות הלימוד או לוותר על ההכנסה החודשית. כדאי לסייע לאותם סטודנטים הכנו רשימה של מגוון משרות שיוכלו לשלב את חיי הלימודים וגם לתגמל כראוי.

 

נקודות שיש לבדוק בזמן חיפוש משרה

במיוחד בתור סטודנטים שכידוע משלבים דברים רבים וחיים לו"ז מאוד צפוף חשוב לדעת ולהכווין את עצמכם בזמן חיפוש עבודה. נקודות שכדאי שתבדקו על המשרה טרם הגשת מועמדות: 

 

  1. זמנים וגמישות – הדבר הראשון שהכי חשוב שתבדקו על המשרה הוא מה מצופה ממכם בכל הקשור לשעות וזמנים, האם קיימת גמישות לסטודנטים? האם ניתן לעבוד במשרה חלקית בשעות נוחות שיכולות להשתלב עם שעות הלימודים.
  2. שכר – מכיוון ורוב הסטודנטים לא עובדים במשרה מלאה ומחסרים מידי פעם לצורך שעות לימוד, תקופות מבחנים וכדומה. חשוב לבחור בעבודה שבה קיימים בונוסים ותמריצים כדאי שגם במידה ותעבדו קצת שעות תוכלו להרוויח סכום מכובד. 
  3. מיקום ונוחות – במידה ותוכלו למצוא משרה בה ניתן לעבוד מהבית הדבר יהיה אידיאלי עבורכם. מכיוון ותוכלו לחסוך זמן של נסיעות ופקקים ולייעל את הזמנים שלכם לטובת הלימודים.

 

הצעות למשרות שיכולות להתאים לקהל הסטודנטים

  • שירותי לקוחות – קיימים מרכזי שירות לקוחות רבים בפריסה ארצית למגוון חברות שבהם ניתן לעבוד, היתרון המובהק במשרה הוא גמישות בזמנים דבר שחיוני בדיוק לסטודנטים. 

 

  • משרות סוכני מכירות/שיווק- במידה ואתם סטודנטים עם יכולות תקשורת ושכנוע טובים עבודה כסוכני מכירות או שיווק יכולה להיות אפשרות מצוינת להרוויח כסף במיוחד כי קיימים בונוסים רבים לעובדים בהתאם למכירות. כיום קיימות משרות רבות בתחום מספיק שתרשמו בגוגל משרת סוכן מכירות ותגלו מבחר של הצעות.

 

  • מורים פרטיים – סטודנטים רוכשים ידע רב במהלך שנות הלימודים יכולים להיעזר בידע לטובת סיוע לתלמידים שונים במגוון נושאים.  המשרה יכולה להיות גמישה מכיוון והסטודנט מחליט על סדר הזמנים שלו.

 

  • משרות בבתי קפה/ומסעדות – בעלי מסעדות ובתי קפה כבר מתורגלים עם העסקת סטודנטים ויודעים כיצד להעניק להם את השעות שהם זקוקים. בתור עבודה כמלצר או עובד מטבח הסטודנט יוכל להיכנס הכנסה יציבה וטובה.

 

לסיכום, העבודה המתאימה ביותר תלויה בצרכיו של הסטודנט/ית ובלוח הזמנים האישי. חשוב מאוד בזמן 

חיפוש עבודה לזכור לא להתפשר על שעות ותנאים על מנת לא לפגוע בביצועים הלימודיים. 

 

שיהיה בהצלחה!

הדרך למציאת עבודה מושלמת לסטודנטים – הצעות משתלמות

כיום, סטודנטים מאוד מתקשים במציאת עבודה שתאפשר להם להתפרנס בצורה יציבה וגם בנוסף לממן את הוצאות הלימודים. הקושי הגדול בהם הסטודנטים נתקלים הוא הקושי בלמצוא משרה שגם תתאים להם ללוחות הזמנים הצפופים הכלולים לימודים, שיעורים תקופות מבחנים ועוד. וגם משרה בעלת תנאים ושכר טוב שלא נדרשים בה לניסיון קודם.   וכך לרוב מוצאים את עצמם הסטודנטים

קרא עוד »

ייעוץ עסקי: מקצוע שמצריך הכשרה או ניסיון?

בזירה העסקית התחרותית כל החלטה היא חשובה, כל צעד אסטרטגי ולו הקטן ביותר מוכרח להיות מוקפד ולנבוע משורה של שיקולים שונים המבינים את התכונה הרבה המאפיינת את השוק. על קרקע פורייה זו, בה עסקים רבים נלחמים על ליבם של קהל צרכנים דומה, החל מקצוע הייעוץ העסקי לשגשג תוך שניתן למצוא מגוון רחב של יועצים ויועצות.

קרא עוד »

האם לעבודת הסמינריון יכולה להיות השפעה על מציאת עבודה?

העבודה הסמינריונית במסגרתם של הלימודים האקדמיים הינה חלק בלתי נפרד מן מחווייתם של כל סטודנט וסטודנטית ללימודי תואר ראשון. מטרתה של העבודה הסמינריונית לשקף את יכולתם של הסטודנטים לערוך מחקר עצמאי תוך נקיטת גישה ביקורתית המבקשת לבחון נושא מסוים מתוך פרספקטיבה חדשה המוסיפה על המחקר הקיים. עבודת הסמינריון נתפשת בעיני סטודנטים רבים כ'אימת התואר' תוך

קרא עוד »

האם יש עבודה במכירת מוצרי יודאיקה?

חושבים להיכנס לעולם היודאיקה ותשמישי הקדושה אבל לא בטוחים האם יש שם עבודה והאם יש כסף? תנו לנו לעזור לכם להבין מה קורה עם עולם היודאיקה ולמה דווקא עכשיו זו הזדמנות מעולה להיכנס אליו. עולם תשמישי הקדושה והיודאיקה הוא עולם ישן, לא? תשמישי קדושה ומוצרי יודאיקה הוא עולם ישן שהולך אלפי שנים עם הדת שלנו.

קרא עוד »

איך להתקבל לעבודה בשוק התעסוקה התחרותי של המאה ה-21?

שוק העבודה של ימינו מאופיין בקצב שינויים מהיר ובתחרותיות עזה. אבל למרות אתגרים לא פשוטים אלה, כשאתם מצוידים בעצות הנכונות ובחשיבה פרואקטיבית, תוכלו להפוך את הניווט בשוק התעסוקה התחרותי למסע קצת פחות מלחיץ שיוביל להצלחה. חיפוש עבודה עשוי להיות הליך קשה ומאתגר, אבל מציאת דרכים שיעזרו לכם להתבלט כמועמדים הרצויים ביותר, תעזור להגביר את הסיכויים

קרא עוד »

האם יש עבודה בבניית בתי עץ

בניית בתי עץ יכולה לספק הזדמנויות עבודה רבות לעוסקים בענף הבנייה. עץ שימש כחומר בניין במשך מאות שנים בשל הרבגוניות, הקיימות והמשיכה האסתטית שלו. להלן חקירה מעמיקה של ההיבטים השונים והזדמנויות עבודה פוטנציאליות בבניית בתי עץ. תעשיית הבנייה עדה לצמיחה מתמדת ברחבי העולם, עם ביקוש הולך וגובר לאפשרויות בנייה בנות קיימא וידידותיות לסביבה. בתי עץ

קרא עוד »
מודעות: