Meytarim – חיפוש עבודה

פורטל מיתרים – מחפשים עבודה ומוצאים!

דרושים תואר ראשון

תוכן עניינים

דרושים תואר ראשון

מקומות עבודה רבים דורשים תואר ראשון

בעשרים השנים האחרונות נצפית תופעה בישראל שלא הייתה קיימת בשנים עברו. דרישות הסף לקבל עבודה עלו וכוללות פעמים רבות לא רק לימודי תעודה או ניסיון עבודה רלוונטי אלא גם תואר ראשון. אם תבחנו את אתרי הדרושים למיניהם, תוכלו לפגוש ברבות מהמודעות אמירה של דרושים תואר ראשון. מה שמעניין בהקשר זה, הוא שלתואר הראשון לא חייבת להיות בהכרח זיקה למקצוע ולעבודה הספציפית. ככל הנראה בעלי עסקים ומשרדים רבים מעדיפים להעביר את העובדים הכשרה ספציפית לתפקיד באופן עצמאי אולם רואים בעובדה שהעובדים הם בוגרי תואר ראשון ערובה לכך שמדובר במועמדים חכמים ומוצלחים יותר מאחרים. העובדה שכמעט לכל עבודה היום נדרשת הוכחה ללימודים כלשהם, הגדילה ביותר את כמות האנשים בישראל שהולכים ללמוד תואר ובעיקר את הנתח של המכללות ולא של האוניברסיטאות בשוק זה.

היכן מומלץ ללמוד תואר ראשון?

קשה לענות על השאלה לאיזה מוסד לימודים כדאי לפנות על מנת להשיג תואר ראשון משום שמדובר בשאלה מאוד אינדיווידואלית. ככלל, ישנם כמה פרמטרים שצריך לקחת בחשבון. ראשית, נשאלת השאלה לאיזה מקום הציונים שבידכם מספיקים על מנת להתקבל אליו. לדוגמה, לרוב באוניברסיטאות ציון הפסיכומטרי והבגרויות גבוהים יותר ביחס למקצוע המקביל במכללות השונות. שנית, כמובן שיש לבדוק שבמוסד בו אתם מתעניינים קיים התואר הספציפי שאותו אתם רוצים ללמוד. שלישית, עליכם לשאול את עצמכם האם משנה לכם באיזה מקום בארץ נערכים הלימודים והאם זה דורש מכם מעבר דירה או הוצאות כספיות אחרות. באופן כללי ניתן לומר שלכל אחד מתאים משהו אחר, מקצוע אחר ותואר אחר ומוסד לימוד אחר ולכן קחו את הזמן בתהליך ההחלטה והחליטו באופן אישי וללא לחצים חברתיים ומשפחתיים.

מה דרוש בכדי להתקבל ללימודים?

על מנת להתקבל לתואר ראשון, אם ברצונכם ללמוד באוניברסיטה, סביר ביותר שתיאלצו לעבור את מבחן הפסיכומטרי. תוכלו לבדוק במחשבונים שמצויים באתרים של האוניברסיטאות מה הציון הדרוש לכם בפסיכומטרי בכדי להתקבל לתואר ראשון במקצוע מסוים, כתלות בביקוש הכללי בשנים קודמות לאותו המקצוע ובממוצע הבגרויות האישי שלכם.

בנוסף אנחנו מציעים לכם באתר את השירותים הבאים:

  • משרות לבעלי תואר ראשון
  • דרושים בעלי תואר ראשון בחינוך
  • תואר ראשון בפסיכולוגיה דרושים
  • דרושים סטודנטים לתואר שני
  • דרושים בעלי תואר ראשון במדעי החברה
  • דרושים בעלי תואר ראשון במשפטים

לימודי נדל"ן

לימודי נדל"ן ויתרונותיהם החיפוש אחר קריירה עלול להתגלות כלא פשוט כלל; ישנם המחפשים סיפוק, אחרים מעוניינים בהכנסה נאותה. למעשה, רוב האנשים מעוניינים במשרה אשר אליה ישמחו להתעורר בכל בוקר ומאידך, כזו שתאפשר להם לנשום בסוף החודש. אם זו הקריירה שגם אתם מחפשים, ייתכן כי עולם הנדל"ן עלה בדעתכם לא פעם, ובצדק. מדובר בענף המתפתח ללא

קרא עוד »

 איך לבחור בעל מקצוע?

בשוק יש הרבה אנשי מקצוע לבחירה. זה יכול להיות קשה למצוא את המתאים לך. ישנם גורמים רבים שיכולים לעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה. עליך להעריך את כישוריהם, הניסיון ותיק העבודות שלהם כדי לראות אם הם מתאימים לצרכים שלך. זו משימה לא פשוטה לבחור בעל מקצוע. זוהי טעות נפוצה שהדרך היחידה למצוא איש מקצוע טוב

קרא עוד »

הכל אודות חברות כוח אדם

בעידן המודרני, על אף שפע של משרות ומקורות העסקה, לא פשוט למצוא עבודה טובה ומתאימה שתספק לנו את השכר הרצוי ואת ההנאה. במקרים רבים, זה עשוי להיות תהליך מתיש במיוחד. חברת כוח אדם היא חברה שמתמחה במציאת עבודה במגוון רחב של תחומים ובהיקפי משרה שונים. לרוב, וככל שמדובר בחברה בעלת מוניטין, יש לה בלעדיות על

קרא עוד »

חיפוש עבודה בכירים

בעלי תפקידים בכירים מחליטים לעיתים להחליף קריירה או מקצוע. בנוסף, יש הרבה אנשים שמגיעים לתפקידים נחשקים אבל מגלים לאחר מכן שהם מתאימים לתחום שונה לגמרי. המאפיין המשותף לכל הבכירים הללו הוא הצורך בחיפוש עבודה שהולם את הכישורים והניסיון שלהם. עם זאת, לא קל להתמצא בתחום של חיפוש עבודה בכירים ויש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון.

קרא עוד »

חיפוש עבודה ניהול

עבודה בניהול קורצת לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים. היא מגלמת בתוכה יתרונות כמו יכולת השפעה, שכר גבוה ותנאים מועדפים וממנה ניתן להתקדם לתפקידים בכירים בארגון או בחברה. בנוסף, בתהליך חיפוש עבודה ניהול יכול להתאים למגזר הפרטי או הציבורי. השאלה היחידה היא כיצד מתקבלים לעבודה כמנהלים ומה אפשר לעשות על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה.

קרא עוד »

חיפוש עבודה מהבית

עבודה מהבית מגלמת בתוכה שורה ארוכה של יתרונות. קודם כל, היא חוסכת זמן על עמידה בפקקים ומאפשרת להורים ובעלי משפחות לבלות יותר עם הילדים. שנית, עבודה כזו מבטיחה עצמאות מלאה וניתן לבצע אותה בשעות שמתאימות לסגנון החיים האישי. העבודה גם עולה בקנה אחד עם הדרישות של גברים ונשים בגילאים שונים והיא מיועדת לעצמאיים ושכירים כאחד.

קרא עוד »
מודעות: