Meytarim – חיפוש עבודה

פורטל מיתרים – מחפשים עבודה ומוצאים!

אפליקציות לחיפוש עבודה

תוכן עניינים

הטלפון הנייד נמצא כל הזמן איתנו ואין סיבה לא להשתמש בו למציאת עבודה. לא מפתיע לגלות שהתחום של משאבי אנוש פעיל מאוד בכל הנוגע לאפליקציות ויישומים, לכן הדבר היחיד שנותר לעשות הוא להיות ערניים לאפשרויות שעל הפרק.

הדור החדש של האפליקציות

בעזרת אפליקציות מסוימות ניתן לקבל התראות על משרות פנויות ולהגיש מועמדות לפני דורשי עבודה מתחרים. אפשרות אחרת היא להשתמש באפליקציות על מנת לשפץ קורות חיים, לערוך ראיונות וידאו או להשוות בין שכר במשרות מסוימות. הכל תלוי בצרכים של מבקש העבודה ובהצעות שהוא מקבל.

אפליקציית ג'ובים: למי שמחפש עבודה קרובה

אפליקציית ג'ובים מבית יד 2 מאפשרת לדורשי עבודה למצוא משרה בקלות וביעילות. האפליקציה מבוססת מיקום ולכן היא מציעה מגוון רחב של משרות בפריסה ארצית, ללא צורך בקורות חיים. היתרון הוא שבעזרת האפליקציה ניתן להשיג משרות מסוימות במהירות, אך החיסרון הוא שהיא פחות מתאימה לבעלי תואר ראשון ולמי שרוצה להפוך את העבודה שהוא מוצא לקריירה בטוחה.

אפליקציית ג'וביבון: מאנגליה לישראל

אפליקציית Jobibon שהחלה את דרכה בתחום של משאבי אנוש באנגליה והפכה מאז לכלי נפוץ של מציאת עבודה בישראל מאפשרת לחפש עבודה בתחומים שונים, על בסיס מיקום ותוך חשיפה למודעות דרושים מגוונות. האפליקציה מתאימה למי שרוצה לעבוד במשרות זמניות כגון:

  • שליחים, מלצרים וברמנים
  • מאבטחים
  • טבחים

כמו כן, המודל העסקי של האפליקציה לא גובה כסף ממחפשי העבודה אלא רק מהמעסיקים. במסלול הראשון ניתן להשתמש באפליקציה כדי לפרסם מודעה בחינם, במסלול השני מבוצע תשלום לחברה חיצונית עבור העברת עובד לראיון ובמסלול השלישי נגבים דמי שימוש חודשיים מעסקים.

פייסבוק: הרשת החברתית שתביא לכם עבודה

אי אפשר לדבר על אפליקציות למציאת עבודה בלי להזכיר את הרשת החברתית הכי מצליחה בעולם, הרי היא פייסבוק. חלקנו לא מזהים את פייסבוק עם התחום של משאבי אנוש אך זו טעות גדולה. נכון להיום ניתן להשתמש בפייסבוק על מנת לחפש עבודות בכל תחום, לקבל עדכונים בזמן אמת ולהצטרף לקבוצות. בתוך כך, אפליקציות כמו פייסבוק יעילות ביצירת רשת קשרים.

שעון נוכחות לעובדים

שעוני נוכחות הם חלק מהותי בכל ארגון שרוצה להבטיח שעובדיו עומדים בזמנים ונוכחים בשעות העבודה. שעונים אלה הם מכשירים שבהם עובדים משתמשים כדי לתעד את זמני ההתחלה והסיום שלהם, כמו גם כל הפסקות שהם לוקחים במהלך היום. אמנם ישנם מספר סוגים של שעוני נוכחות לעובדים, אך הנפוצים שבהם הם שעוני המחץ המסורתיים ומערכות נוכחות ביומטריות

קרא עוד »

לימודי נדל"ן

לימודי נדל"ן ויתרונותיהם החיפוש אחר קריירה עלול להתגלות כלא פשוט כלל; ישנם המחפשים סיפוק, אחרים מעוניינים בהכנסה נאותה. למעשה, רוב האנשים מעוניינים במשרה אשר אליה ישמחו להתעורר בכל בוקר ומאידך, כזו שתאפשר להם לנשום בסוף החודש. אם זו הקריירה שגם אתם מחפשים, ייתכן כי עולם הנדל"ן עלה בדעתכם לא פעם, ובצדק. מדובר בענף המתפתח ללא

קרא עוד »

 איך לבחור בעל מקצוע?

בשוק יש הרבה אנשי מקצוע לבחירה. זה יכול להיות קשה למצוא את המתאים לך. ישנם גורמים רבים שיכולים לעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה. עליך להעריך את כישוריהם, הניסיון ותיק העבודות שלהם כדי לראות אם הם מתאימים לצרכים שלך. זו משימה לא פשוטה לבחור בעל מקצוע. זוהי טעות נפוצה שהדרך היחידה למצוא איש מקצוע טוב

קרא עוד »

הכל אודות חברות כוח אדם

בעידן המודרני, על אף שפע של משרות ומקורות העסקה, לא פשוט למצוא עבודה טובה ומתאימה שתספק לנו את השכר הרצוי ואת ההנאה. במקרים רבים, זה עשוי להיות תהליך מתיש במיוחד. חברת כוח אדם היא חברה שמתמחה במציאת עבודה במגוון רחב של תחומים ובהיקפי משרה שונים. לרוב, וככל שמדובר בחברה בעלת מוניטין, יש לה בלעדיות על

קרא עוד »

חיפוש עבודה בכירים

בעלי תפקידים בכירים מחליטים לעיתים להחליף קריירה או מקצוע. בנוסף, יש הרבה אנשים שמגיעים לתפקידים נחשקים אבל מגלים לאחר מכן שהם מתאימים לתחום שונה לגמרי. המאפיין המשותף לכל הבכירים הללו הוא הצורך בחיפוש עבודה שהולם את הכישורים והניסיון שלהם. עם זאת, לא קל להתמצא בתחום של חיפוש עבודה בכירים ויש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון.

קרא עוד »

חיפוש עבודה ניהול

עבודה בניהול קורצת לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים. היא מגלמת בתוכה יתרונות כמו יכולת השפעה, שכר גבוה ותנאים מועדפים וממנה ניתן להתקדם לתפקידים בכירים בארגון או בחברה. בנוסף, בתהליך חיפוש עבודה ניהול יכול להתאים למגזר הפרטי או הציבורי. השאלה היחידה היא כיצד מתקבלים לעבודה כמנהלים ומה אפשר לעשות על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה.

קרא עוד »
מודעות: