Meytarim – חיפוש עבודה

פורטל מיתרים – מחפשים עבודה ומוצאים!

אפליקציות לחיפוש עבודה

תוכן עניינים

הטלפון הנייד נמצא כל הזמן איתנו ואין סיבה לא להשתמש בו למציאת עבודה. לא מפתיע לגלות שהתחום של משאבי אנוש פעיל מאוד בכל הנוגע לאפליקציות ויישומים, לכן הדבר היחיד שנותר לעשות הוא להיות ערניים לאפשרויות שעל הפרק.

הדור החדש של האפליקציות

בעזרת אפליקציות מסוימות ניתן לקבל התראות על משרות פנויות ולהגיש מועמדות לפני דורשי עבודה מתחרים. אפשרות אחרת היא להשתמש באפליקציות על מנת לשפץ קורות חיים, לערוך ראיונות וידאו או להשוות בין שכר במשרות מסוימות. הכל תלוי בצרכים של מבקש העבודה ובהצעות שהוא מקבל.

אפליקציית ג'ובים: למי שמחפש עבודה קרובה

אפליקציית ג'ובים מבית יד 2 מאפשרת לדורשי עבודה למצוא משרה בקלות וביעילות. האפליקציה מבוססת מיקום ולכן היא מציעה מגוון רחב של משרות בפריסה ארצית, ללא צורך בקורות חיים. היתרון הוא שבעזרת האפליקציה ניתן להשיג משרות מסוימות במהירות, אך החיסרון הוא שהיא פחות מתאימה לבעלי תואר ראשון ולמי שרוצה להפוך את העבודה שהוא מוצא לקריירה בטוחה.

אפליקציית ג'וביבון: מאנגליה לישראל

אפליקציית Jobibon שהחלה את דרכה בתחום של משאבי אנוש באנגליה והפכה מאז לכלי נפוץ של מציאת עבודה בישראל מאפשרת לחפש עבודה בתחומים שונים, על בסיס מיקום ותוך חשיפה למודעות דרושים מגוונות. האפליקציה מתאימה למי שרוצה לעבוד במשרות זמניות כגון:

  • שליחים, מלצרים וברמנים
  • מאבטחים
  • טבחים

כמו כן, המודל העסקי של האפליקציה לא גובה כסף ממחפשי העבודה אלא רק מהמעסיקים. במסלול הראשון ניתן להשתמש באפליקציה כדי לפרסם מודעה בחינם, במסלול השני מבוצע תשלום לחברה חיצונית עבור העברת עובד לראיון ובמסלול השלישי נגבים דמי שימוש חודשיים מעסקים.

פייסבוק: הרשת החברתית שתביא לכם עבודה

אי אפשר לדבר על אפליקציות למציאת עבודה בלי להזכיר את הרשת החברתית הכי מצליחה בעולם, הרי היא פייסבוק. חלקנו לא מזהים את פייסבוק עם התחום של משאבי אנוש אך זו טעות גדולה. נכון להיום ניתן להשתמש בפייסבוק על מנת לחפש עבודות בכל תחום, לקבל עדכונים בזמן אמת ולהצטרף לקבוצות. בתוך כך, אפליקציות כמו פייסבוק יעילות ביצירת רשת קשרים.

הדרך למציאת עבודה מושלמת לסטודנטים – הצעות משתלמות

כיום, סטודנטים מאוד מתקשים במציאת עבודה שתאפשר להם להתפרנס בצורה יציבה וגם בנוסף לממן את הוצאות הלימודים. הקושי הגדול בהם הסטודנטים נתקלים הוא הקושי בלמצוא משרה שגם תתאים להם ללוחות הזמנים הצפופים הכלולים לימודים, שיעורים תקופות מבחנים ועוד. וגם משרה בעלת תנאים ושכר טוב שלא נדרשים בה לניסיון קודם.   וכך לרוב מוצאים את עצמם הסטודנטים

קרא עוד »

ייעוץ עסקי: מקצוע שמצריך הכשרה או ניסיון?

בזירה העסקית התחרותית כל החלטה היא חשובה, כל צעד אסטרטגי ולו הקטן ביותר מוכרח להיות מוקפד ולנבוע משורה של שיקולים שונים המבינים את התכונה הרבה המאפיינת את השוק. על קרקע פורייה זו, בה עסקים רבים נלחמים על ליבם של קהל צרכנים דומה, החל מקצוע הייעוץ העסקי לשגשג תוך שניתן למצוא מגוון רחב של יועצים ויועצות.

קרא עוד »

האם לעבודת הסמינריון יכולה להיות השפעה על מציאת עבודה?

העבודה הסמינריונית במסגרתם של הלימודים האקדמיים הינה חלק בלתי נפרד מן מחווייתם של כל סטודנט וסטודנטית ללימודי תואר ראשון. מטרתה של העבודה הסמינריונית לשקף את יכולתם של הסטודנטים לערוך מחקר עצמאי תוך נקיטת גישה ביקורתית המבקשת לבחון נושא מסוים מתוך פרספקטיבה חדשה המוסיפה על המחקר הקיים. עבודת הסמינריון נתפשת בעיני סטודנטים רבים כ'אימת התואר' תוך

קרא עוד »

האם יש עבודה במכירת מוצרי יודאיקה?

חושבים להיכנס לעולם היודאיקה ותשמישי הקדושה אבל לא בטוחים האם יש שם עבודה והאם יש כסף? תנו לנו לעזור לכם להבין מה קורה עם עולם היודאיקה ולמה דווקא עכשיו זו הזדמנות מעולה להיכנס אליו. עולם תשמישי הקדושה והיודאיקה הוא עולם ישן, לא? תשמישי קדושה ומוצרי יודאיקה הוא עולם ישן שהולך אלפי שנים עם הדת שלנו.

קרא עוד »

איך להתקבל לעבודה בשוק התעסוקה התחרותי של המאה ה-21?

שוק העבודה של ימינו מאופיין בקצב שינויים מהיר ובתחרותיות עזה. אבל למרות אתגרים לא פשוטים אלה, כשאתם מצוידים בעצות הנכונות ובחשיבה פרואקטיבית, תוכלו להפוך את הניווט בשוק התעסוקה התחרותי למסע קצת פחות מלחיץ שיוביל להצלחה. חיפוש עבודה עשוי להיות הליך קשה ומאתגר, אבל מציאת דרכים שיעזרו לכם להתבלט כמועמדים הרצויים ביותר, תעזור להגביר את הסיכויים

קרא עוד »

האם יש עבודה בבניית בתי עץ

בניית בתי עץ יכולה לספק הזדמנויות עבודה רבות לעוסקים בענף הבנייה. עץ שימש כחומר בניין במשך מאות שנים בשל הרבגוניות, הקיימות והמשיכה האסתטית שלו. להלן חקירה מעמיקה של ההיבטים השונים והזדמנויות עבודה פוטנציאליות בבניית בתי עץ. תעשיית הבנייה עדה לצמיחה מתמדת ברחבי העולם, עם ביקוש הולך וגובר לאפשרויות בנייה בנות קיימא וידידותיות לסביבה. בתי עץ

קרא עוד »
מודעות: