אפליקציות לחיפוש עבודה

הטלפון הנייד נמצא כל הזמן איתנו ואין סיבה לא להשתמש בו למציאת עבודה. לא מפתיע לגלות שהתחום של משאבי אנוש פעיל מאוד בכל הנוגע לאפליקציות ויישומים, לכן הדבר היחיד שנותר לעשות הוא להיות ערניים לאפשרויות שעל הפרק.

הדור החדש של האפליקציות

בעזרת אפליקציות מסוימות ניתן לקבל התראות על משרות פנויות ולהגיש מועמדות לפני דורשי עבודה מתחרים. אפשרות אחרת היא להשתמש באפליקציות על מנת לשפץ קורות חיים, לערוך ראיונות וידאו או להשוות בין שכר במשרות מסוימות. הכל תלוי בצרכים של מבקש העבודה ובהצעות שהוא מקבל.

אפליקציית ג'ובים: למי שמחפש עבודה קרובה

אפליקציית ג'ובים מבית יד 2 מאפשרת לדורשי עבודה למצוא משרה בקלות וביעילות. האפליקציה מבוססת מיקום ולכן היא מציעה מגוון רחב של משרות בפריסה ארצית, ללא צורך בקורות חיים. היתרון הוא שבעזרת האפליקציה ניתן להשיג משרות מסוימות במהירות, אך החיסרון הוא שהיא פחות מתאימה לבעלי תואר ראשון ולמי שרוצה להפוך את העבודה שהוא מוצא לקריירה בטוחה.

אפליקציית ג'וביבון: מאנגליה לישראל

אפליקציית Jobibon שהחלה את דרכה בתחום של משאבי אנוש באנגליה והפכה מאז לכלי נפוץ של מציאת עבודה בישראל מאפשרת לחפש עבודה בתחומים שונים, על בסיס מיקום ותוך חשיפה למודעות דרושים מגוונות. האפליקציה מתאימה למי שרוצה לעבוד במשרות זמניות כגון:

  • שליחים, מלצרים וברמנים
  • מאבטחים
  • טבחים

כמו כן, המודל העסקי של האפליקציה לא גובה כסף ממחפשי העבודה אלא רק מהמעסיקים. במסלול הראשון ניתן להשתמש באפליקציה כדי לפרסם מודעה בחינם, במסלול השני מבוצע תשלום לחברה חיצונית עבור העברת עובד לראיון ובמסלול השלישי נגבים דמי שימוש חודשיים מעסקים.

פייסבוק: הרשת החברתית שתביא לכם עבודה

אי אפשר לדבר על אפליקציות למציאת עבודה בלי להזכיר את הרשת החברתית הכי מצליחה בעולם, הרי היא פייסבוק. חלקנו לא מזהים את פייסבוק עם התחום של משאבי אנוש אך זו טעות גדולה. נכון להיום ניתן להשתמש בפייסבוק על מנת לחפש עבודות בכל תחום, לקבל עדכונים בזמן אמת ולהצטרף לקבוצות. בתוך כך, אפליקציות כמו פייסבוק יעילות ביצירת רשת קשרים.