Meytarim – חיפוש עבודה

פורטל מיתרים – מחפשים עבודה ומוצאים!

חיפוש עבודה לנכים

תוכן עניינים

נכים ובעלי מוגבלויות לא אמורים להיות מודרים משוק העבודה אך הם עדיין נתקלים בשורה ארוכה של מכשולים ובעיות. קודם כל, הרבה מקומות עבודה כלל אינם נגישים לנכים ולכן הם לא רלוונטיים עבור בעלי מוגבלויות. במקרים כאלה נובע חוסר ההתאמה מאי נגישות פיזית ולאו דווקא מיכולות של המועמד. שנית, יש נכים שלא מכירים את הזכויות שלהם ולכן הם מתקשים לנצל אותן. הפתרון לזה הוא להשקיע זמן בתהליך של חיפוש עבודה לנכים ולא להתפשר על תנאי העסקה, שכר והטבות.

איך כדאי לחפש עבודה?

נכים ובעלי מוגבלויות יכולים להשתמש בשיטות שונות על מנת למצוא עבודה שתהלום את הכישורים והיכולות שלהם. הנה למשל כמה מהן:

א. ארגוני נכים – ארגוני הנכים בישראל מרכזים את הפעילות מול המעסיקים, המשרד לביטוח לאומי וגופי המדינה. פנייה לארגוני הנכים יכולה לחסוך זמן יקר בתהליך הארוך של חיפוש עבודה ולשפר את סיכויי הקבלה של המועמדים. ארגוני הנכים גם מעמידים לרשות המועמדים שירותי סיוע, ייעוץ וליווי בחיפוש עבודה ללא תשלום או התחייבות.

ב. אתרי אינטרנט – ניתן גם להיעזר במידע שמופיע באתרי אינטרנט על מנת לחפש עבודה. יש כיום חוק שמחייב חלק מהאתרים להיות נגישים לנכים ובעלי מוגבלויות, אך גם אתרים שעדיין לא ביצעו את ההסבה ועוסקים בתחום של גיוס עובדים יכולים לעזור. חיפוש עבודה לנכים באמצעות האינטרנט נחשב ונוח והוא מתאים לגברים ונשים.

ג.  חברות כוח אדם – חברת כוח אדם שמכירה את הצרכים של נכים ובעלי מוגבלויות בדרך כלל גם יודעות למצוא עבורם משרות רלוונטיות. בנוסף, יש תקנות שמחייבות חלק מהמעסיקים לגייס לפחות אחוז מסוים של נכים מתוך כלל העובדים. כתוצאה מכך פונים אותם מעסיקים לחברות כוח אדם ומבקשים מהם סיוע בגיוס. זה עוזר לנכים עצמם ולמעשה לכל מי שמעורב בהנגשת שוק העבודה עבור בעלי מוגבלויות.

חיפוש עבודה לנכים בגילאים שונים

הדגשים לחיפוש עבודה תקפים לנכים בגילאים שונים. המשמעות היא שגם בני נוער עם מוגבלות יכולים להיעזר בארגוני נכים, אתרי אינטרנט וחברות כוח אדם כדי למצוא עבודה הולמת.

לימודי נדל"ן

לימודי נדל"ן ויתרונותיהם החיפוש אחר קריירה עלול להתגלות כלא פשוט כלל; ישנם המחפשים סיפוק, אחרים מעוניינים בהכנסה נאותה. למעשה, רוב האנשים מעוניינים במשרה אשר אליה ישמחו להתעורר בכל בוקר ומאידך, כזו שתאפשר להם לנשום בסוף החודש. אם זו הקריירה שגם אתם מחפשים, ייתכן כי עולם הנדל"ן עלה בדעתכם לא פעם, ובצדק. מדובר בענף המתפתח ללא

קרא עוד »

 איך לבחור בעל מקצוע?

בשוק יש הרבה אנשי מקצוע לבחירה. זה יכול להיות קשה למצוא את המתאים לך. ישנם גורמים רבים שיכולים לעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה. עליך להעריך את כישוריהם, הניסיון ותיק העבודות שלהם כדי לראות אם הם מתאימים לצרכים שלך. זו משימה לא פשוטה לבחור בעל מקצוע. זוהי טעות נפוצה שהדרך היחידה למצוא איש מקצוע טוב

קרא עוד »

הכל אודות חברות כוח אדם

בעידן המודרני, על אף שפע של משרות ומקורות העסקה, לא פשוט למצוא עבודה טובה ומתאימה שתספק לנו את השכר הרצוי ואת ההנאה. במקרים רבים, זה עשוי להיות תהליך מתיש במיוחד. חברת כוח אדם היא חברה שמתמחה במציאת עבודה במגוון רחב של תחומים ובהיקפי משרה שונים. לרוב, וככל שמדובר בחברה בעלת מוניטין, יש לה בלעדיות על

קרא עוד »

חיפוש עבודה בכירים

בעלי תפקידים בכירים מחליטים לעיתים להחליף קריירה או מקצוע. בנוסף, יש הרבה אנשים שמגיעים לתפקידים נחשקים אבל מגלים לאחר מכן שהם מתאימים לתחום שונה לגמרי. המאפיין המשותף לכל הבכירים הללו הוא הצורך בחיפוש עבודה שהולם את הכישורים והניסיון שלהם. עם זאת, לא קל להתמצא בתחום של חיפוש עבודה בכירים ויש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון.

קרא עוד »

חיפוש עבודה ניהול

עבודה בניהול קורצת לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים. היא מגלמת בתוכה יתרונות כמו יכולת השפעה, שכר גבוה ותנאים מועדפים וממנה ניתן להתקדם לתפקידים בכירים בארגון או בחברה. בנוסף, בתהליך חיפוש עבודה ניהול יכול להתאים למגזר הפרטי או הציבורי. השאלה היחידה היא כיצד מתקבלים לעבודה כמנהלים ומה אפשר לעשות על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה.

קרא עוד »

חיפוש עבודה מהבית

עבודה מהבית מגלמת בתוכה שורה ארוכה של יתרונות. קודם כל, היא חוסכת זמן על עמידה בפקקים ומאפשרת להורים ובעלי משפחות לבלות יותר עם הילדים. שנית, עבודה כזו מבטיחה עצמאות מלאה וניתן לבצע אותה בשעות שמתאימות לסגנון החיים האישי. העבודה גם עולה בקנה אחד עם הדרישות של גברים ונשים בגילאים שונים והיא מיועדת לעצמאיים ושכירים כאחד.

קרא עוד »
מודעות: