Meytarim – חיפוש עבודה

פורטל מיתרים – מחפשים עבודה ומוצאים!

חיפוש עבודה לאקדמאים

תוכן עניינים

אקדמאים בעלי תואר ראשון, שני או שלישי מוצאים את עצמם לעיתים קרובות בתהליך ארוך של חיפוש עבודה. רוב האקדמאים רוצים לנצל את הלימודים על מנת למצוא עבודה בתחום, אך יש גם כאלה שמתעניינים באפשרות של עבודה חדשה כחלק מהסבת קריירה. כמו כן, צריך לזכור שאקדמאים מובטלים לא מחויבים לקבל כל משרה שמוצעת להם על ידי לשכת התעסוקה. הם רשאים לסנן בין משרות לפי תחומי ההכשרה וזה גורם לעיתים קרובות למצב שבו הם נשארים ללא עבודה קבועה לאורך זמן.

טיפים לחיפוש עבודה עבור אקדמאים

הדרך הטובה ביותר לקצר את התהליך של חיפוש עבודה לאקדמאים היא להיעזר בטיפים הבאים:

א. שימוש בקשרים אישיים – סטודנטים לתואר ראשון או שני יכולים לנצל את הקשרים האישיים שהם מפתחים במהלך הלימודים על מנת למצוא עבודה בתחום ובענף. שימוש בקשרים אישיים חוסך זמן ומבטיח יתרון בהשוואה לדורשי עבודה אחרים, בעיקר כאשר מתחילים את תהליך החיפוש בשלב מוקדם של ההכשרה.

ב. עזרה מקצועית – יש המון גופים שיכולים לעזור לאקדמאים למצוא עבודה שהולמת את הכישורים שלהם. רשימת הגופים כוללת בין היתר את לשכת התעסוקה, את מכוני הייעוץ של המוסדות האקדמיים וחברות כוח אדם. כמו כן, יש מסלולים שבהם משרד העבודה עוזר לאקדמאים למצוא משרה ופותח בפניהם אפשרויות חדשות.

ג. הסבה והתמחות – במידה וחולף זמן רב אך התהליך של חיפוש עבודה לאקדמאים לא נושא פרי, תמיד ניתן לשקול הסבה והתמחות בתחום אחר. הסבה מתאימה לאקדמאים בטווח רחב של גילאים ובחלק מהמסלולים היא מאפשרת גם לנצל את הקורסים הבסיסיים שאותם הם למדו. כך ניתן לחסוך בהוצאות על חלק ממסלול ההסבה ולסיים את ההתמחות במהירות.

תנאי העסקה של אקדמאים

אחד הדברים שצריך לשים לב אליהם במהלך חיפוש עבודה לאקדמאים הם תנאי העסקה. באופן עקרוני, אקדמאים אמורים לקבל זיכוי בנקודות מס ויש הטבות אחרות שמחכות להם אצל המעסיקים. מומלץ לבדוק את תנאי ההעסקה במעמד ראיון הקבלה ולבקש פירוט מלא על האופן שבו מתבצע חישוב השכר, ההטבות וההפרשות לפנסיה ושאר החסכונות.

לימודי נדל"ן

לימודי נדל"ן ויתרונותיהם החיפוש אחר קריירה עלול להתגלות כלא פשוט כלל; ישנם המחפשים סיפוק, אחרים מעוניינים בהכנסה נאותה. למעשה, רוב האנשים מעוניינים במשרה אשר אליה ישמחו להתעורר בכל בוקר ומאידך, כזו שתאפשר להם לנשום בסוף החודש. אם זו הקריירה שגם אתם מחפשים, ייתכן כי עולם הנדל"ן עלה בדעתכם לא פעם, ובצדק. מדובר בענף המתפתח ללא

קרא עוד »

 איך לבחור בעל מקצוע?

בשוק יש הרבה אנשי מקצוע לבחירה. זה יכול להיות קשה למצוא את המתאים לך. ישנם גורמים רבים שיכולים לעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה. עליך להעריך את כישוריהם, הניסיון ותיק העבודות שלהם כדי לראות אם הם מתאימים לצרכים שלך. זו משימה לא פשוטה לבחור בעל מקצוע. זוהי טעות נפוצה שהדרך היחידה למצוא איש מקצוע טוב

קרא עוד »

הכל אודות חברות כוח אדם

בעידן המודרני, על אף שפע של משרות ומקורות העסקה, לא פשוט למצוא עבודה טובה ומתאימה שתספק לנו את השכר הרצוי ואת ההנאה. במקרים רבים, זה עשוי להיות תהליך מתיש במיוחד. חברת כוח אדם היא חברה שמתמחה במציאת עבודה במגוון רחב של תחומים ובהיקפי משרה שונים. לרוב, וככל שמדובר בחברה בעלת מוניטין, יש לה בלעדיות על

קרא עוד »

חיפוש עבודה בכירים

בעלי תפקידים בכירים מחליטים לעיתים להחליף קריירה או מקצוע. בנוסף, יש הרבה אנשים שמגיעים לתפקידים נחשקים אבל מגלים לאחר מכן שהם מתאימים לתחום שונה לגמרי. המאפיין המשותף לכל הבכירים הללו הוא הצורך בחיפוש עבודה שהולם את הכישורים והניסיון שלהם. עם זאת, לא קל להתמצא בתחום של חיפוש עבודה בכירים ויש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון.

קרא עוד »

חיפוש עבודה ניהול

עבודה בניהול קורצת לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים. היא מגלמת בתוכה יתרונות כמו יכולת השפעה, שכר גבוה ותנאים מועדפים וממנה ניתן להתקדם לתפקידים בכירים בארגון או בחברה. בנוסף, בתהליך חיפוש עבודה ניהול יכול להתאים למגזר הפרטי או הציבורי. השאלה היחידה היא כיצד מתקבלים לעבודה כמנהלים ומה אפשר לעשות על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה.

קרא עוד »

חיפוש עבודה מהבית

עבודה מהבית מגלמת בתוכה שורה ארוכה של יתרונות. קודם כל, היא חוסכת זמן על עמידה בפקקים ומאפשרת להורים ובעלי משפחות לבלות יותר עם הילדים. שנית, עבודה כזו מבטיחה עצמאות מלאה וניתן לבצע אותה בשעות שמתאימות לסגנון החיים האישי. העבודה גם עולה בקנה אחד עם הדרישות של גברים ונשים בגילאים שונים והיא מיועדת לעצמאיים ושכירים כאחד.

קרא עוד »
מודעות: