Meytarim – חיפוש עבודה

פורטל מיתרים – מחפשים עבודה ומוצאים!

חיפוש עבודה חלקית

תוכן עניינים

עבודה במשרה חלקית מתאימה לצעירים ומבוגרים בשלבים שונים של חייהם. יש למשל סטודנטים שמשלבים עבודה בחצי משרה עם לימודים באקדמיה, לעומת הורים שעושים זאת בגלל צרכי המשפחה והילדים. בכל מקרה, הדבר החשוב צריך להיות התאמת המשרה לדרישות של המועמד. בשביל לבצע התאמה כזו יש צורך בתהליך ארוך יחסית של חיפוש עבודה חלקית ובהיכרות עם המאפיינים של הענף.

איך מחפשים עבודה בחצי משרה?

יש כמה טיפים שיכולים לסייע עבור גברים ונשים שמשקיעים זמן בתהליך של חיפוש עבודה חלקית:

א. הגדרת סוג המשרה – לא כל עבודה שמוגדרת כחצי משרה היא בעלת מאפיינים זהים. חשוב להגדיר מראש את סוג המשרה וכך להתמקד רק בעבודות רלוונטיות. ניתן להגדיר את סוג המשרה במהלך חיפוש עבודה חלקית באמצעות אתרי דרושים באינטרנט, רשתות חברתיות או חברות כח אדם.

ב. בדיקת תנאי העסקה – כדאי לבדוק כיצד מתבצע התשלום עבור עבודה חלקית. ההבדל העיקרי הוא בין תשלום לפי שעה לבין תשלום גלובאלי, ובכל תחום נהוג להשתמש בשיטת חישוב שכר מעט שונה. בדיקה מראש של הנושא הזה תמנע עוגמת נפש ותבטיח ניצול אידיאלי של תנאי ההעסקה.

ג. אפשרויות קידום לטווח הארוך – יש מקרים שבהם עובדים במשרה חלקית מעוניינים להפוך אותה למשרה מלאה. רצוי להתייחס לאפשרות הזו כבר בשלבים המוקדמים של חיפוש עבודה ובלי קשר לשאלה באיזה ענפים מתמקדים.

חיפוש עבודה חלקית לפי תחומים וקטגוריות

עוד דרך טובה לחפש עבודה בחצי משרה ולהתאים אותה לדרישות האישיות היא לחלק את האפשרויות לתחומים וקטגוריות. כך ניתן למשל להחליט האם להתמקד בענף האבטחה, השירותים והניקיון או לחילופין בסקטור הציבורי. נכון להיום יש מעסיקים שמעדיפים את המתכונת של העסקה בחצי משרה מטעמי חיסכון, והמשרות האלה קורצות לגברים ונשים בכל רחבי הארץ.

עדכונים על משרות פנויות

באתרי האינטרנט יש מידע מסביב לשעון על משרות פנויות. אפשר להירשם לקבוצות שעוסקות בחיפוש עובדים ברשתות החברתיות או לקבל עדכונים דרך אתרי דרושים. הכי חשוב להישאר עם אצבע על הדופק ולמצוא משרה שמתאימה לציפיות השכר ותנאי ההעסקה.

ייעוץ עסקי: מקצוע שמצריך הכשרה או ניסיון?

בזירה העסקית התחרותית כל החלטה היא חשובה, כל צעד אסטרטגי ולו הקטן ביותר מוכרח להיות מוקפד ולנבוע משורה של שיקולים שונים המבינים את התכונה הרבה המאפיינת את השוק. על קרקע פורייה זו, בה עסקים רבים נלחמים על ליבם של קהל צרכנים דומה, החל מקצוע הייעוץ העסקי לשגשג תוך שניתן למצוא מגוון רחב של יועצים ויועצות.

קרא עוד »

האם לעבודת הסמינריון יכולה להיות השפעה על מציאת עבודה?

העבודה הסמינריונית במסגרתם של הלימודים האקדמיים הינה חלק בלתי נפרד מן מחווייתם של כל סטודנט וסטודנטית ללימודי תואר ראשון. מטרתה של העבודה הסמינריונית לשקף את יכולתם של הסטודנטים לערוך מחקר עצמאי תוך נקיטת גישה ביקורתית המבקשת לבחון נושא מסוים מתוך פרספקטיבה חדשה המוסיפה על המחקר הקיים. עבודת הסמינריון נתפשת בעיני סטודנטים רבים כ'אימת התואר' תוך

קרא עוד »

האם יש עבודה במכירת מוצרי יודאיקה?

חושבים להיכנס לעולם היודאיקה ותשמישי הקדושה אבל לא בטוחים האם יש שם עבודה והאם יש כסף? תנו לנו לעזור לכם להבין מה קורה עם עולם היודאיקה ולמה דווקא עכשיו זו הזדמנות מעולה להיכנס אליו. עולם תשמישי הקדושה והיודאיקה הוא עולם ישן, לא? תשמישי קדושה ומוצרי יודאיקה הוא עולם ישן שהולך אלפי שנים עם הדת שלנו.

קרא עוד »

איך להתקבל לעבודה בשוק התעסוקה התחרותי של המאה ה-21?

שוק העבודה של ימינו מאופיין בקצב שינויים מהיר ובתחרותיות עזה. אבל למרות אתגרים לא פשוטים אלה, כשאתם מצוידים בעצות הנכונות ובחשיבה פרואקטיבית, תוכלו להפוך את הניווט בשוק התעסוקה התחרותי למסע קצת פחות מלחיץ שיוביל להצלחה. חיפוש עבודה עשוי להיות הליך קשה ומאתגר, אבל מציאת דרכים שיעזרו לכם להתבלט כמועמדים הרצויים ביותר, תעזור להגביר את הסיכויים

קרא עוד »

האם יש עבודה בבניית בתי עץ

בניית בתי עץ יכולה לספק הזדמנויות עבודה רבות לעוסקים בענף הבנייה. עץ שימש כחומר בניין במשך מאות שנים בשל הרבגוניות, הקיימות והמשיכה האסתטית שלו. להלן חקירה מעמיקה של ההיבטים השונים והזדמנויות עבודה פוטנציאליות בבניית בתי עץ. תעשיית הבנייה עדה לצמיחה מתמדת ברחבי העולם, עם ביקוש הולך וגובר לאפשרויות בנייה בנות קיימא וידידותיות לסביבה. בתי עץ

קרא עוד »

האם יש עבודה באילוף כלבים

  אילוף כלבים יכול להיות בחירת קריירה מתגמלת ומספקת עבור אנשים שיש להם תשוקה לעבוד עם כלבים ולעזור להם להתפתח לבני לוויה מתנהגים היטב וצייתנים. עם זאת, כמו כל מקצוע, זמינות העבודה באילוף כלבים יכולה להשתנות בהתאם לגורמים שונים. במאמר זה נבחן את השיקולים והגורמים הקשורים לזמינות העבודה באילוף כלבים. בשנים האחרונות גוברת ההערכה לחשיבותו

קרא עוד »
מודעות: