Meytarim – חיפוש עבודה

פורטל מיתרים – מחפשים עבודה ומוצאים!

חיפוש עבודה חלקית

תוכן עניינים

עבודה במשרה חלקית מתאימה לצעירים ומבוגרים בשלבים שונים של חייהם. יש למשל סטודנטים שמשלבים עבודה בחצי משרה עם לימודים באקדמיה, לעומת הורים שעושים זאת בגלל צרכי המשפחה והילדים. בכל מקרה, הדבר החשוב צריך להיות התאמת המשרה לדרישות של המועמד. בשביל לבצע התאמה כזו יש צורך בתהליך ארוך יחסית של חיפוש עבודה חלקית ובהיכרות עם המאפיינים של הענף.

איך מחפשים עבודה בחצי משרה?

יש כמה טיפים שיכולים לסייע עבור גברים ונשים שמשקיעים זמן בתהליך של חיפוש עבודה חלקית:

א. הגדרת סוג המשרה – לא כל עבודה שמוגדרת כחצי משרה היא בעלת מאפיינים זהים. חשוב להגדיר מראש את סוג המשרה וכך להתמקד רק בעבודות רלוונטיות. ניתן להגדיר את סוג המשרה במהלך חיפוש עבודה חלקית באמצעות אתרי דרושים באינטרנט, רשתות חברתיות או חברות כח אדם.

ב. בדיקת תנאי העסקה – כדאי לבדוק כיצד מתבצע התשלום עבור עבודה חלקית. ההבדל העיקרי הוא בין תשלום לפי שעה לבין תשלום גלובאלי, ובכל תחום נהוג להשתמש בשיטת חישוב שכר מעט שונה. בדיקה מראש של הנושא הזה תמנע עוגמת נפש ותבטיח ניצול אידיאלי של תנאי ההעסקה.

ג. אפשרויות קידום לטווח הארוך – יש מקרים שבהם עובדים במשרה חלקית מעוניינים להפוך אותה למשרה מלאה. רצוי להתייחס לאפשרות הזו כבר בשלבים המוקדמים של חיפוש עבודה ובלי קשר לשאלה באיזה ענפים מתמקדים.

חיפוש עבודה חלקית לפי תחומים וקטגוריות

עוד דרך טובה לחפש עבודה בחצי משרה ולהתאים אותה לדרישות האישיות היא לחלק את האפשרויות לתחומים וקטגוריות. כך ניתן למשל להחליט האם להתמקד בענף האבטחה, השירותים והניקיון או לחילופין בסקטור הציבורי. נכון להיום יש מעסיקים שמעדיפים את המתכונת של העסקה בחצי משרה מטעמי חיסכון, והמשרות האלה קורצות לגברים ונשים בכל רחבי הארץ.

עדכונים על משרות פנויות

באתרי האינטרנט יש מידע מסביב לשעון על משרות פנויות. אפשר להירשם לקבוצות שעוסקות בחיפוש עובדים ברשתות החברתיות או לקבל עדכונים דרך אתרי דרושים. הכי חשוב להישאר עם אצבע על הדופק ולמצוא משרה שמתאימה לציפיות השכר ותנאי ההעסקה.

לימודי נדל"ן

לימודי נדל"ן ויתרונותיהם החיפוש אחר קריירה עלול להתגלות כלא פשוט כלל; ישנם המחפשים סיפוק, אחרים מעוניינים בהכנסה נאותה. למעשה, רוב האנשים מעוניינים במשרה אשר אליה ישמחו להתעורר בכל בוקר ומאידך, כזו שתאפשר להם לנשום בסוף החודש. אם זו הקריירה שגם אתם מחפשים, ייתכן כי עולם הנדל"ן עלה בדעתכם לא פעם, ובצדק. מדובר בענף המתפתח ללא

קרא עוד »

 איך לבחור בעל מקצוע?

בשוק יש הרבה אנשי מקצוע לבחירה. זה יכול להיות קשה למצוא את המתאים לך. ישנם גורמים רבים שיכולים לעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה. עליך להעריך את כישוריהם, הניסיון ותיק העבודות שלהם כדי לראות אם הם מתאימים לצרכים שלך. זו משימה לא פשוטה לבחור בעל מקצוע. זוהי טעות נפוצה שהדרך היחידה למצוא איש מקצוע טוב

קרא עוד »

הכל אודות חברות כוח אדם

בעידן המודרני, על אף שפע של משרות ומקורות העסקה, לא פשוט למצוא עבודה טובה ומתאימה שתספק לנו את השכר הרצוי ואת ההנאה. במקרים רבים, זה עשוי להיות תהליך מתיש במיוחד. חברת כוח אדם היא חברה שמתמחה במציאת עבודה במגוון רחב של תחומים ובהיקפי משרה שונים. לרוב, וככל שמדובר בחברה בעלת מוניטין, יש לה בלעדיות על

קרא עוד »

חיפוש עבודה בכירים

בעלי תפקידים בכירים מחליטים לעיתים להחליף קריירה או מקצוע. בנוסף, יש הרבה אנשים שמגיעים לתפקידים נחשקים אבל מגלים לאחר מכן שהם מתאימים לתחום שונה לגמרי. המאפיין המשותף לכל הבכירים הללו הוא הצורך בחיפוש עבודה שהולם את הכישורים והניסיון שלהם. עם זאת, לא קל להתמצא בתחום של חיפוש עבודה בכירים ויש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון.

קרא עוד »

חיפוש עבודה ניהול

עבודה בניהול קורצת לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים. היא מגלמת בתוכה יתרונות כמו יכולת השפעה, שכר גבוה ותנאים מועדפים וממנה ניתן להתקדם לתפקידים בכירים בארגון או בחברה. בנוסף, בתהליך חיפוש עבודה ניהול יכול להתאים למגזר הפרטי או הציבורי. השאלה היחידה היא כיצד מתקבלים לעבודה כמנהלים ומה אפשר לעשות על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה.

קרא עוד »

חיפוש עבודה מהבית

עבודה מהבית מגלמת בתוכה שורה ארוכה של יתרונות. קודם כל, היא חוסכת זמן על עמידה בפקקים ומאפשרת להורים ובעלי משפחות לבלות יותר עם הילדים. שנית, עבודה כזו מבטיחה עצמאות מלאה וניתן לבצע אותה בשעות שמתאימות לסגנון החיים האישי. העבודה גם עולה בקנה אחד עם הדרישות של גברים ונשים בגילאים שונים והיא מיועדת לעצמאיים ושכירים כאחד.

קרא עוד »
מודעות: