Meytarim – חיפוש עבודה

פורטל מיתרים – מחפשים עבודה ומוצאים!

חיפוש עבודה בהייטק

תוכן עניינים

תחום ההייטק מתפתח בקצב מהיר אך במקביל גם מצליח לשמור על המאפיינים הייחודיים שלו. אחד המאפיינים הללו הוא השכר הגבוה, התנאים המעולים ואפשרויות הקריירה המתגמלות עבור מועמדים למשרות מפתח. הבעיה היא שרבים לא יודעים כיצד לבצע חיפוש עבודה בהייטק ומאיפה להתחיל את המסע לתוך הענף.

הגדרת צרכים ומטרות

הענף של הייטק רחב מכפי שנהוג לחשוב ואין טעם לחפש משרות פנויות בכל התחומים. הסוד הוא לבצע סינון מוקפד בין ההצעות שעל הפרק ולהתמקד בהגדרה מסודרת של צרכים ומטרות. את ההגדרה של הצרכים והמטרות מבצעים לפי הרקע האישי בתחום ההייטק, סוג ההסמכה, רמת ההשכלה וכן הלאה.

כתיבת קורות חיים

קשה להצליח בתהליך הארוך של חיפוש עבודה בהייטק בלי לנסח טופס מכובד של קורות חיים. טופס קורות חיים הוא לעיתים קרובות הדרך היחידה לעשות רושם ראשוני חיובי ולהגדיל את סיכויי הקבלה למשרה. כמו כן, אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני וכל אות על גבי הטופס של קורות חיים חשובה.

הגשת מועמדות למשרות רלוונטיות

בעת חיפוש עבודה בהייטק ניתן להיעזר במודעות דרושים באתרי אינטרנט, בחברות כוח אדם או בפנייה ישירה לחברות. בתוך כך, מומלץ להגיש מועמדות רק למשרות רלוונטיות. את הרלוונטיות וההתאמה של המשרות למועמד ניתן לבדוק לפי הפרמטרים הבאים:

  • מיקום המשרה
  • תנאי השכרה
  • אופי העבודה
  • דרישות רקע ותנאי קבלה
  • אפשרויות קידום

ככל שבודקים מוקדמים יותר את המאפיינים של כל משרה, כך מעלים את הסיכוי שהיא תתאים למי שמחפש אותה. את ההשוואה בין סוגי משרות ניתן לבצע באמצעות אתרי האינטרנט או מידע מהחברות.

המלצות של חברים, קרובים ובני משפחה

עוד דרך טובה לחפש עבודה בתחום צפוף, מבוקש ודינאמי כמו הייטק היא להשתמש בהמלצות. ניתן  לאסוף המלצות מחברים, קרובים ובני משפחה וליצור קשרים אישיים עם אנשים שאפשר לסמוך עליהם. קשרים אישיים הם תמיד דרך טובה להגיש מועמדות למשרות נחשקות ולהעלות את סיכויי ההצלחה. במידה ולא מכירים באופן אישי מישהו שיכול לעזור להשיג דריסת רגל בתחום ההייטק, ניתן להיעזר באתרי אינטרנט וברשתות החברתיות.

לימודי נדל"ן

לימודי נדל"ן ויתרונותיהם החיפוש אחר קריירה עלול להתגלות כלא פשוט כלל; ישנם המחפשים סיפוק, אחרים מעוניינים בהכנסה נאותה. למעשה, רוב האנשים מעוניינים במשרה אשר אליה ישמחו להתעורר בכל בוקר ומאידך, כזו שתאפשר להם לנשום בסוף החודש. אם זו הקריירה שגם אתם מחפשים, ייתכן כי עולם הנדל"ן עלה בדעתכם לא פעם, ובצדק. מדובר בענף המתפתח ללא

קרא עוד »

 איך לבחור בעל מקצוע?

בשוק יש הרבה אנשי מקצוע לבחירה. זה יכול להיות קשה למצוא את המתאים לך. ישנם גורמים רבים שיכולים לעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה. עליך להעריך את כישוריהם, הניסיון ותיק העבודות שלהם כדי לראות אם הם מתאימים לצרכים שלך. זו משימה לא פשוטה לבחור בעל מקצוע. זוהי טעות נפוצה שהדרך היחידה למצוא איש מקצוע טוב

קרא עוד »

הכל אודות חברות כוח אדם

בעידן המודרני, על אף שפע של משרות ומקורות העסקה, לא פשוט למצוא עבודה טובה ומתאימה שתספק לנו את השכר הרצוי ואת ההנאה. במקרים רבים, זה עשוי להיות תהליך מתיש במיוחד. חברת כוח אדם היא חברה שמתמחה במציאת עבודה במגוון רחב של תחומים ובהיקפי משרה שונים. לרוב, וככל שמדובר בחברה בעלת מוניטין, יש לה בלעדיות על

קרא עוד »

חיפוש עבודה בכירים

בעלי תפקידים בכירים מחליטים לעיתים להחליף קריירה או מקצוע. בנוסף, יש הרבה אנשים שמגיעים לתפקידים נחשקים אבל מגלים לאחר מכן שהם מתאימים לתחום שונה לגמרי. המאפיין המשותף לכל הבכירים הללו הוא הצורך בחיפוש עבודה שהולם את הכישורים והניסיון שלהם. עם זאת, לא קל להתמצא בתחום של חיפוש עבודה בכירים ויש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון.

קרא עוד »

חיפוש עבודה ניהול

עבודה בניהול קורצת לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים. היא מגלמת בתוכה יתרונות כמו יכולת השפעה, שכר גבוה ותנאים מועדפים וממנה ניתן להתקדם לתפקידים בכירים בארגון או בחברה. בנוסף, בתהליך חיפוש עבודה ניהול יכול להתאים למגזר הפרטי או הציבורי. השאלה היחידה היא כיצד מתקבלים לעבודה כמנהלים ומה אפשר לעשות על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה.

קרא עוד »

חיפוש עבודה מהבית

עבודה מהבית מגלמת בתוכה שורה ארוכה של יתרונות. קודם כל, היא חוסכת זמן על עמידה בפקקים ומאפשרת להורים ובעלי משפחות לבלות יותר עם הילדים. שנית, עבודה כזו מבטיחה עצמאות מלאה וניתן לבצע אותה בשעות שמתאימות לסגנון החיים האישי. העבודה גם עולה בקנה אחד עם הדרישות של גברים ונשים בגילאים שונים והיא מיועדת לעצמאיים ושכירים כאחד.

קרא עוד »
מודעות: